Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem z God of War 2

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Kieles
-#
Posty: 35
Rejestracja: wt 09 sie, 2011 11:26

Problem z God of War 2

Post autor: Kieles »

Witam dziś wypaliłem grę God of War 2 na płytce Verbatim-R DL i po włożeniu do konsoli mam wrażenie ze ona się zacięła a mianowicie gdy nacisnę power nic się nie dzieje widać tylko czarny obraz, gdy wyciągnę płytkę wyskakuje napis Mobdo Chip i potem reszta obrazu ps2. Grę nagrałem programem Alcohol 120% z prędkością 4x. Wie ktoś co z tym zrobić ponieważ nie wydam 2 raz 9 zł na płytkę żeby znów ją wywalić. Dodam jeszcze że gdy płytka jest w środku nie kręci się i gdy trzymam przycisk power konsola nie wyłączy się dopóki nie otworze klapki.

Za pomoc dziękuje.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Może trzeba w ustawieniach chipa, ustawić obsługę płyt dvd-dl. W ustawienia wchodzi się przytrzymując trójkąt i kółko o ile dobrze pamiętam;)
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Kieles
-#
Posty: 35
Rejestracja: wt 09 sie, 2011 11:26

Post autor: Kieles »

Jest tam coś takiego

PS2 SCREEN FIX : COLOR
Y SCREEN FIX : OFF (NIE IDZIE TEGO ZMIENIĆ)
PSX SCREEN FIX : ON
PSX MULTI DISK : OFF/ON (NIC NIE DAJE)
MC16 PATCH : ON
ATAD AUTO PATCH : ON
MACROVISION FIX : ON
GREEN FIX : ON
DVDVIDEO REGION : 8
DVD9 DL SUPPORT : ON
BOOT MODE : AUTO
PAD DETECT TIME : 10
BOOT LOGO : ON

Są takie ustawienia i dalej nic. Jedyne co to dało to, to że jest odgłos jakby krecil sie bardzo szybko jakis wentylator.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

1. musisz mieć tą grę na dvd-9 ?
2. czy posiadasz już jakąś kopię gry na dvd-9 która działa?
3. kiedy czyściłeś laser /i przede wszystkim jaki jest stan lasera/, kiedy przesmarowywałeś prowadnice lasera?

bo co do samego wypalenia to tu nie ma żadnych imaginacji, jak używasz alkohola to raczej wszystko powinno być ok, chyba że nagrywarka w kompie jest już słaba - wypala co prawda dvd-9 ale popełnia wiele błędów przy wypaleniu. - czy po wypaleniu płyty zapis jest jednolity? tz. czy płytka ma jeden kolor na całej powierzchni czy może są takie kręgi jaśniejsze lub ciemniejsze?
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

W ustawieniach wszystko ok, może po prostu konsolka nie czyta tych płyt. Mi nigdy nie udało się odpalić dvd-dl na ps2, nawet z nowym laserem. Lepiej ściągnij wersje dvd 5
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Kieles
-#
Posty: 35
Rejestracja: wt 09 sie, 2011 11:26

Post autor: Kieles »

1. musisz mieć tą grę na dvd-9 ?
Nie znalazłem innej ;d
2. czy posiadasz już jakąś kopię gry na dvd-9 która działa?
Nie wiem ale raczej nie.
3. kiedy czyściłeś laser?
Nie czyściłem konsola jest pożyczona od sąsiada i póki co nie mogę przy niej grzebać
4. przede wszystkim jaki jest stan lasera i kiedy przesmarowywałeś prowadnice lasera?
Stan lasera jest bardzo dobry nawet bardzo porysowane płytki śmigają jak nowe a co do prowadnic to ten sam powód co w Ad3
Ostatnio zmieniony ndz 11 gru, 2011 10:06 przez Kieles, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ