Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Problem z emulatorem epsxe 1.7.0.

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Rumcajs17
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 13 lip, 2012 16:28

Problem z emulatorem epsxe 1.7.0.

Post autor: Rumcajs17 »

Pobrałem emulator w wersji 1.7.0 i ustawiłem wszystko tak jak tutaj prócz shaderów:
Jak chcę uruchomić jakąś grę to wyskakuje
Missing render-texture extension!
oraz
No pixel format available!
Jestem pewny że wszystko dobrze ustawiłem. Ktoś może pomóc ?

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Jaką posiadasz kartę graficzną? Prawdopodobnie twoja nie obsługuje OpenGl 2. Spróbuj również przed wszelkimi zmianami w emulatorze zaktualizować sterowniki do grafiki. Upewnij się, że w ustawieniach emulatora masz ODZNACZONĄ opcję "Shader effects". Jeśli twoja karta pochodzi z rodziny ATI to, musisz zastosować inny plugin graficzny np. "Pete's D3D Driver 1.77.

Rumcajs17
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 13 lip, 2012 16:28

Post autor: Rumcajs17 »

Dzięki, zmieniłem plugin i teraz śmiga.

hirzej91
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 20 sty, 2015 13:15

Post autor: hirzej91 »

Siemka, baruje się już z 3 godzine nad emulatorem epsxe 1.6.0. i wyskakuje mi komunikat Missing render-texture extension! oraz - No pixel format available!
shadder effects - sprawdzałem jest odznaczone
próbował jeszcze raz to skonfigurować i nic w kółko to samo...
Z pluginem nie mogę dojść do ładu...
Po za tym walcze z tym emulatorem na laptopie acer epire, więc karta grafiki pewnie jest zintegrowana... Oraz prze cudowny system operacyjny Windows 8.1
Proszę o pomoc

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Wydaje mi się, że wersja minimum 1.8.0 jest potrzebna aby odpalić epsxe na nowych systemach (win 7 i win8).
Obrazek

hirzej91
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 20 sty, 2015 13:15

Post autor: hirzej91 »

ok dzięki pobiorę 1.8.0 skonfiguruje i napisze czy wszystko bangla :)

ODPOWIEDZ