Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z nagrywaniem i odczytem [PSX]

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

gary20
-#
Posty: 2
Rejestracja: czw 11 paź, 2012 10:22

Problem z nagrywaniem i odczytem [PSX]

Post autor: gary20 »

Ostatnio z kuzynem wzięła nas ochota na pogranie w Rogue Trip. Pożyczyliśmy PSX od ziomka, ale gdy zobaczyliśmy płytkę to jakby ktoś gwoździem po płycie przejechał no i gra nie czyta. Więc podjąłem się próby nagrania płytki, ale robiąc to z wskazówkami Link do poradnika . Gra mi w konsoli nie odpala (JEST PRZEROBIONA) więc proszę o jakąś małą wskazówkę.
PS1. Nagrywam na płytach EXTREME (To te z Carrefoura 0,69)
PS2. Jako iż miałem zainstalowany VLC media player wszystkie pliki typu BIN. lub CUE. były czytane jako filmowe (odpalały w DT Lite i ALCOHOL 120%)
PS3. Sorry za takie rozpisanie, ale Sobota się zbliża i chcemy turniej zrobić na 6 osób
Ostatnio zmieniony czw 11 paź, 2012 17:11 przez gary20, łącznie zmieniany 1 raz.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Jak dla mnie problemem jest płyta na której nagrałeś, spróbuj nagrać na płycie sony.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

gary20
-#
Posty: 2
Rejestracja: czw 11 paź, 2012 10:22

Post autor: gary20 »

Zobaczymy na razie zgrałem 3 gry.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Tą grę (Rogue Trip) to zgrałeś z tej porysowanej płyty czy pobrałeś na nowo?

Tak jak pisze tomx, zmień płytki na SONY. Extreme to strasznie śmieciowe nośniki i szybko zajedziesz sobie laser. Nawet jeśli konsola je czyta to lepiej zmienić na SONY CD-R (najzwyklejsze. Koszt ok 1zł).
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Witam. W nagrywaniu gier na PSX nie jestem już nowicjuszem,a le i mi przydarzają się problemy. Otóż postanowiłem pograć w FF VIII. Pobrałem cały zestaw z naszego forum. Były to pliki ecm. Wiec standardowo potraktowałem je UNECM. Pliki się wypakowały. Potem grę spolszczyłem przez PPF-O-Matic. Uruchomiłem w ePSXe 1.6.0. W 1.8.0 nie chciało działać. Obraz oczywiście przeskanowany ECC Regenem. Wypaliłem na Verbatimach Crystal z prędkością 16x i48x (2 razy z najniższą i najwyższą możliwą u mnie prędkością), i gra nie działa. Jak odpalam na kompie Run CD to na 1.6.0 działa, na nowszym już nie. Ktoś wie czego to może być wina?
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ