Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Nagranie gry Tekken 3

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

alankra
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 11 sty, 2013 14:40
Lokalizacja: Kraków

Nagranie gry Tekken 3

Post autor: alankra »

Witam!
Ja mam taki problem że nagrałem na PS1 już chyba z 20 płyt prze różne kopie Tekken 3 oczywiście plik .cue wrzucam zgodnie z instrukcją przy pomocy Alcohol 120%. Problem w tym, że nagrywają mi się tylko filmiki (przynajmniej tylko tyle mi odtwarza)
W pobranych folderach znajdują się 3 albo jeden plik wskazany przez .cue do nagrania. Po nagraniu jednego i drugiego to samo.
Jest ktoś w stanie mi pomóc? Bo powoli mam dość szukałem odpowiedzi na forum tutaj i u wujka google ale niestety nie byłem w stanie uzyskać odpowiedzi.

animare
-#
Posty: 36
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 15:14
Kontakt:

Post autor: animare »

różne kopie czy może natrafiłeś na rip? Ile zajmował obraz tekkena?

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

pewnie lipny obraz płyty, ściągnij z innego źródła ale uwazaj bo czesto spotykany jest obraz gdzie zawiesza sie przy napisach koncowych z powodu braku jednego pliku lub jakiegoś błędu (wersja PAL) (wciskanie przycisku start zaraz po skonczeniu sie filmiku koncowego postaci omija problem)
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

alankra
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 11 sty, 2013 14:40
Lokalizacja: Kraków

Post autor: alankra »

Trzy kopie 656MB i jedna 603MB nie mam już skąd ściągać może ma ktoś pewny plik?

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

jaki rozmiar miała gra spakowany, bo rozpakowany już wiemy..., jakie pliki, wszystkie
napisz dokładnie co robisz, krok po kroku jaki program itp.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

alankra
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 11 sty, 2013 14:40
Lokalizacja: Kraków

Post autor: alankra »

Tekken 3 (1).7z 437MB; Tekken 3 [SLUS-00402].rar 456MB; tekken_3.zip 446MB; Tekken 3.7z 437MB Takie są pliki. po rozpakowaniu (bez błędów) w folderach znajdują się pliki: Tekken 3 (Track 1).bin (603 MB), Tekken 3 (Track 2).bin (26,4MB), Tekken 3 (Track 3).bin (26,7MB) oraz plik Tekken 3.cue otwieram Alcohol 120% klikam na czerwoną płytkę wybieram plik .cue. Po wgraniu pojawia się informacja o trzech plikach "wskazanych" przez plik .cue klikam dalej ustawiam na Play Station i nagrywam nagranie zakończone pomyślnie i wkładam do PSone i tylko filmiki to samo w innych.
W folderze Tekken 3 [SLUS-00402] mam dwa pliki: Tekken 3.bin (656MB) oraz Tekken 3.cue. On "wskazuje" na jeden plik który po nagraniu odtwarza tylko filmiki.

Filmiki przypominają demo z fliperów w każdym przypadku (są pokazane niby rekordy, pokazuje tak żeby się niby dołączyć) ale nie reagują na użycie Pada

Nagrywam za każdym razem tak samo i odtwarza mi tylko filmiki.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

okey
trochę mało przejrzyście bo nie rozumiem jak z spakowanego 7z o rozmiarze ponad 400MB masz .bin(603 MB) i do tego bin'y(?) po 20-30MB???
zakładam że pliki 7z przed rozpakowanie nie scaliłeś albo nie wiem co pobrałeś...
=======================================================

zakładam że pozostałe piraty ci chodzą i nie są to same PAL bo tu podajesz gierkę w NTSC
skupmy się na niej czyli
Tekken 3 [SLUS-00402]
po rozpakowaniu masz .bin/cue

dla zasady pobierz i zainstaluj sobie CDmage:
tu jak go obsłużyć /poradnik od połowy/
http://swiatpsx.pl/jak-zaoszczedzic-na- ... -vt490.htm

w alkocholu wejdź na Emulacja i zaznacz dwie kratki licząc od dołu pierwsza u góry ma być pusta
potem w Emulacji wejdź na Opcje dodatkowe i zaznacz wszystkie trzy kratki /ptaszki/

zakładam że nic nie zmieniałeś w innych opcjach i gdy dajesz Profil playstation to włącza się tryb RAW DAO.

po lewej tylko jest zaznaczona : włącz system ochrony zapisu.

prędkość raczej ustawiasz dobrą bo coś ci odtwarza.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

specjalnie dla ciebie zrobiłem re'UPa wstawki Quake96 z tym że obraz naprawiłem w CDmage /0 błędów/ i przetestowałem na PSX'sie gra działa w bardzo dobrze.

http://swiatpsx.pl/tekken-3-restyled-ed ... .htm#30994

Więc jeżeli ta nie będzie Ci chodzić musisz poszukać błędu "po twojej stronie".
pozdr.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ