Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Gry PSX wypalają się bez dźwięku w filma

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Kain.Son
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 30 sty, 2013 19:08

Gry PSX wypalają się bez dźwięku w filma

Post autor: Kain.Son »

Witam,
Wypaliłem dzisiaj grę NFS4 oraz Nectaris'a i w obu przypadkach podczas początkowych filmikach nie ma dźwięku, w grze dźwięk już jest, miałem już ten problem kiedyś, ale o nim nie pisałem. Kiedyś w grze Medievil II, która była po polsku, dialogów czytanych również nie było. W ePSXe wszystko działa tylko gry się źle wypalają. Trochę dziwi mnie fakt, że obraz gry NFS4 ma 699MB, a po nagraniu jedynie 609MB. I tu moje pytanie czym to może być spowodowane?

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

W jakiej postaci masz obraz gry i który plik wskazujesz do nagrania? Dźwięku nie ma prawdopodobnie bo wskazujesz niewłaściwy plik do nagrania lub obraz gry jest w niewłaściwym formacie.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Kain.Son
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 30 sty, 2013 19:08

Post autor: Kain.Son »

Obraz bin i cue, dobra już chyba wszystko jasne, tak jak mówiłeś, zapomniałem sprawdzić przed napisaniem posta.
Pierwszy raz użyłem UltraISO i wskazałem na bin, wtedy nie było dźwięku.
Drugi raz użyłem Alcohol'a i wskazałem na cue i dźwięk jest.
A jeszcze chciałbym wiedzieć co z tym drugim "Trochę dziwi mnie fakt, że obraz gry NFS4 ma 699MB, a po nagraniu jedynie 609MB", czy warto się tym martwić?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

1mb na twardym dysku nie jest równy 1mb na płycie. Nie ma czym się martwić :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ