Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Problem z zkopiowaniem gry na dysk usb,penrive

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

To sformatuj dysk do NTFSa i zobacz jak będzie. Być może będziesz mógł normalnie pracować przez kabel ethernet, lecz możliwe jest, ze gry będą się cięły

bezimienny82
-#
Posty: 17
Rejestracja: czw 21 lut, 2013 00:15

Post autor: bezimienny82 »

w laptopie mam ntfs a na przenośnym zrobiłem FAT32 i z niego odpalam gry a teraz się męcze z kablem ethernet i się zatrzymałem w momencie podłączenia go gdzie komputer powinien znaleźć nową sieć niezidentyfikowaną.Właśnie jej nie wykrywa.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

A włączyłeś Open PS2 Loader na konsoli ?

bezimienny82
-#
Posty: 17
Rejestracja: czw 21 lut, 2013 00:15

Post autor: bezimienny82 »

Tak włączyłem ustawienia sieiowe w lapku też dwa razy sprawdzałem,może coś w mc boot mi coś brakuje

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Wystarczy Open PS2 Loader i kabel. Może brak sterowników do karty sieciowej? Sprawdź, czy nie ma aktualizacji. U mnie na chomiku jest program Driver Easy do sprawdzania sterowników.

bezimienny82
-#
Posty: 17
Rejestracja: czw 21 lut, 2013 00:15

Post autor: bezimienny82 »

spoko już to opanowałem,wszedłem w SMS i dałem start network support
:-)

EDIT:

mam problemik z ustawieniem ip konsoli,a mianowicie 192.168.1.X, gdzie w miejsce X wstawiamy cyfrę lub liczbę do 255 włącznie.Czy ten X jest przypadkową liczbą czy z własnego Ip?

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony ndz 24 lut, 2013 19:13 przez bezimienny82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

przypadkową

bezimienny82
-#
Posty: 17
Rejestracja: czw 21 lut, 2013 00:15

Post autor: bezimienny82 »

chyba nie dam rady tego ustawić :cry:

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

A co w tym trudnego?

bezimienny82
-#
Posty: 17
Rejestracja: czw 21 lut, 2013 00:15

Post autor: bezimienny82 »

udało się tzn po wpisaniu pin -t wyskakuje mi ten sam ciąg liczb co u Ciebie jednak gry nie widzi choć dodałem ten numeriek.Może patchować trzeba co?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Nic nie trzeba. Napisz do mnie na gg.

bezimienny82
-#
Posty: 17
Rejestracja: czw 21 lut, 2013 00:15

Post autor: bezimienny82 »

nie dam rady przez gg łapie blue screen przedtem dwa razy złapałem i usunełem.Kiedyś też tak miałem

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Może źle udostępniłeś. Poustawiaj wszystko dobrze, tak jak u mnei w poradniku.

bezimienny82
-#
Posty: 17
Rejestracja: czw 21 lut, 2013 00:15

Post autor: bezimienny82 »

posprawdzałem wszysko wchodzę w open loader i na dole odliczanie się włancza Network loading 4.3.2.1 i na 1 stoi

EDIT:
Problem w tym że USBUTIL też mi nie chce Patchować gier większych jak 4 GB,po niby przerobieniu wyskakuje mi napis the file could not be read,it is empty or in use.W użyciu na 100% nie jest.chyba nie jest mi dane grać przez lan albo dysk
Ostatnio zmieniony ndz 24 lut, 2013 19:15 przez bezimienny82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

1. Używaj opcji Edytuj, nie pisz posta pod postem
2. Mówiłem, u Ciebie wymagany będzie format do NTFS.

ODPOWIEDZ