Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Metal Gear Solid

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Bagro
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 22 lut, 2013 23:07

Metal Gear Solid

Post autor: Bagro »

Witam mam problem z grą Metal Gear Solid. Gram pierwszy raz w te grę,na emulatorze(Szarak się zepsuł :( ). A Więc nie rozpisując się zbytnio mam dwa problemy.

Pierwszy Problem.

Przerywa Mi dźwięk podczas rozmowy gdy coś dzwoni i nie tylko po jakimś czasie głosu nie ma. Są tylko gdy włączę alarm,albo gdy stukam w ścianę.Próbowałem różnych ustawień głosu.

Drugi Problem.

Polega na tym,gdyż 2 Misji jak ktoś do mnie dzwoni(Taki czubek w Okularkach,gdy jestem w wentylacji) Rozmawiam z nim,a później po rozmowie nie mogę z niej wyjść nawet po 15 Minutach cały czas jest to samo. Próbowałem naciskać różne klawisze,niestety nic :C.

Liczę na szybką odpowiedź.

Dziękuje & Pozdrawiam

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

1.W ustawieniach próbowałeś różne ustawienia.Może masz zły plugin wybrany.

Bagro
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 22 lut, 2013 23:07

Post autor: Bagro »

z głosem Sobie już poradziłem,ale teraz 2 problem został :C

EDIT:
A jednak nie poradziłem. Nadal po 15 Min gry dźwięk znika. Sprawdzę jeszcze raz czy błąd z telefonem wyskakuje. Używam pluginu Eternal SPU Plugin 1.41. Ok odkryłem jeszcze jeden problem mianowicie pod wodą mam paski poziome i nic nie widać :C Plugin to Pete DX63D Driver 1.77

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony sob 09 mar, 2013 15:17 przez Bagro, łącznie zmieniany 1 raz.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

Sprobuj odpalic na pSX emulator v1.13

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/psx-emulator-v113-vt3437.htm
u mnie na tym emulatorze działa bez problemu i z oryginalnej plyty i z obrazu.
Jesli dalej beda te same problemy to znaczy ze obraz plyty jest zwalony.
Ja na epsxe nie mialem zadnych problemow z tą grą niezaleznie od ustawien.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ