Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Ja zielony ludek proszę o pomoc przy nagraniu gry

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Qduaty
-#
Posty: 8
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 20:39

Ja zielony ludek proszę o pomoc przy nagraniu gry

Post autor: Qduaty »

Witam
Że jestem naprawdę świeży w nagrywaniu gier na PSX zwracam się o pomoc do was.
Czytałem już dużo postów ale nadal nie wiem jak nagrywać, dlatego prosił bym wszystko po kolei np. jaka płyta potrzebna, czy trzeba jakoś zmieniać format pliku itd.
A i jeśli chodzi o tytuł to bardzo mnie interesuje ,,oodworld abe's oddysee".

Z góry dziękuje i przepraszam za fatygę

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Program do wypalania alcohol 120%, płyty sony. Obraz w formacie cue i bin przy nagrywaniu wskazujemy cue. Obraz w formacie ccd, img, sub wybieramy plik ccd do nagrania. Oczywiście wszystkie pliki muszą być w tym samym folderze. Odradzam obraz w formacie iso bo mogą być z nim problemy. Prędkość nagrywania niektórzy zalecają 4x, ja zawsze nagrywam w maksymalnej i wszystkie płyty dobrze chodzą, zresztą i tak nie mogę ustawić prędkości :-P
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Qduaty
-#
Posty: 8
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 20:39

Post autor: Qduaty »

Co do tych płyt to muszą być koniecznie sony-ego ?
Czyli rozumiem że ściągam grę, rozpakowuje no i reszta się dzieje w programie, robię wszystko tak jak napisałeś i powinna działać tak ? :)

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Płyty Sony są najlepszej jakości, jeżeli one nie odpalą ci na konsoli to prawdopodobnie żadne inny nie będą działały. No tak rozpakowujesz, w programie wybierasz kreator nagrywania, wybierasz obraz do nagrania, wybierasz profil Playstation i start :-P
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Qduaty
-#
Posty: 8
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 20:39

Post autor: Qduaty »

Wiesz co, mam piraty na płytach tych nie od sony i działają więc myślę że na innych płytach też powinno pójść, a o co chodzi z tym obrazem do nagrania ?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Obraz jest to ten pliczek, który wypakowujesz z archiwum. Zawiera on grę, którą trzeba nagrać odpowiednim programem.

Qduaty
-#
Posty: 8
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 20:39

Post autor: Qduaty »

OK dzięki w takim razie zabieram się za nagrywanie, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

EDIT:
A i jeszcze jedno pytanie ale to już dotyczące Exodus-a.
Mam oryginalne płyty z tą grą, są porysowne przez co się zacinają, czy gdybym przerzucił zawartość płyt na nowe działały by ?

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony pn 22 kwie, 2013 17:49 przez Qduaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Nigdy nie masz gwarancji, że po przegraniu będą działać, ale możesz spróbować. ;)

ODPOWIEDZ