Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PS2-GRY-POOOMOCY!

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

PS2-GRY-POOOMOCY!

Post autor: glukkon7 »

Witajcie i błaaagam was o pomoc bo zaraz jasny szlag mnie trafi (i mój portfel też)

Otóż ściągnąłem sobie
stąd grę Sonic Unleashed, spaczowałem ją w ESRpatcherze i wypaliłem na IMGBurn prędokścią x4.

Wkładam płytkę, odpalam, ładnie się pokazuje Freemcboot i Esr a potem....NIC!
Czarny obraz, koniec :(

Ale powiem wam jak to robiłem od początku: gdy rozpakowałem grę to moim oczom ukazały się dwa pliki- jeden ISO i drugi jakiś dziwny, z resztą zobaczycie zaraz na zdjęciu. I wypaliłem tylko ten plik ISO
Obrazek

Dodam że kiedyś nigdy nie miałem problemów z wypalaniem gier na ps2 ale teraz, po rocznej przerwie w nagrywaniu, mam takie problemy :(

Pomożecie??? :rozpacz:


PS. Podobnie miała się sprawa z grą Metal Gear Solid 3-paczowałem,nagrywałem w Nero i Alcoholu i nic- dopiero jak nagrałem w IMGBurn to zadziałała.
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Hm... Ten drugi plik to plik .mds. On jest tak naprawdę do wczytania obrazu z innego pliku. Więc mimo tego, że waży on parę kilobajtów, po wybraniu przez program pokazuje wielkość kilku Gb. Jeśli nie szkoda Ci płyty, to nagraj za pomocą niego, choć ja sam nie spotkałem się z połączeniem mds + iso. Mds zazwyczaj występuje w połączeniu z mdf. Nagraj ten mds ;).

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

Okej, zrobię tak jak mówisz i za niedługo napiszę co i jak

EDIT:
Zużyłem dwie płytki i dupa blada :(

Pierwszą nagrałem tak jak mówiłeś LISTI a drugą nagrałem w nero- po nagraniu w nero w ogóle nie wykrywa płyty (pisze żeby włożyć płytę playstation 2), a po nagraniu tamtego pliku nadal jest ciemno na ekranie :(

Kurde co się dzieje?? To już druga gra z którą mam ogromne problemy z nagraniem

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony ndz 22 wrz, 2013 09:51 przez glukkon7, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No to wg mnie jest wadliwy obraz. Tak też może być. Pobierz sobie stąd:

Kod: Zaznacz cały

http://theisozone.com/downloads/playstation/ps2-isos/sonic-unleashed/
Linki duże, ale co tam. Na theisozone zazwyczaj są poprawne i działające gry. Postaram się, aby niedlugo ta gra znalazła się i u Nas w pobieralni :).

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

LISTI jak to się uda to będę bił tobie takie pokłony przed lapkiem, że aż ekran rozdupcę :D
To ja popylam kupić płytki i po wszystkim napiszę co i jak.

EDIT:
Trochę to trwało ale mam diagnozę ( po 3 zmarnowanych płytach): Sonic Unleashed jest jedną z niewielu gier która nie działa na FREEMCBOOT (tylko pod Swap Magic). :zly: :zly:

Damnn.... Czy jest taka możliwość zainstalowania Swap Magic na FreeMcboocie, czyli chodzi mi o to czy na jednej konsoli można zainstalować Swap Magic i FreeMcboot?

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony ndz 22 wrz, 2013 09:52 przez glukkon7, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Swapu się nie instaluje. Ale chyba można ściągnąć program, nagrać, wsadzić zaślepki do konsoli i podmienić

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

Eeeeee.... :shock:

Może ktoś mi to ŁOPATOLOGICZNIE wytłumaczyć???
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Łopatologicznie...?

Proszę:

Kod: Zaznacz cały

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PS2swapshitFAQ/

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

Dzięki za link, ale juz widziałem ten artykuł-no ale chyba muszę go przeczytać jeszcze raz :-P

Ale mam takie podstawowe pytanie- CZY oba te programy mogą "współistnieć" na jednej konsoli?
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No skoro Swap Magic jest na płycie, no to raczej oczywiste, że tak.

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

LISTI pisze:No skoro Swap Magic jest na płycie, no to raczej oczywiste, że tak.
Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku :mrgreen:
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

ODPOWIEDZ