Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Wycena PS2

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

bingo009
-#
Posty: 68
Rejestracja: sob 06 sie, 2011 18:58

Wycena PS2

Post autor: bingo009 »

Witam was serdecznie, ostatnio mało gram na mojej PS2, bo zamarzyło mi się mieć PS3. PS2 w sumie na moim TV(LCD 32 cale, FullHD) troche kiepsko wygląda, więc marzy mi się PS3(nie proponujcie XBox, bo wybrałem już). W związku tym chciałbym sprzedać moją PS2 za jak największą cenę, by mieć na PS3(znaczy trochę mieć, bo i tak bd musiał dołożyć, bo chciałbym nówke kupić). Teraz opisze dokładnie mój sprzęt:
PlayStation 2 SCPH 90004 PAL, ma zaledwie 1 rok, kupowałem ją jako nową w sklepie. Do tej pory grałem tylko orginałach, miałem też parę kopii, ale nie używałem ich za często, a jak już to na dobrych płytach(Verbatim). Laser więc nie jest prawie wogóle zużyty, bo w sumie aż tak często nie grałem.
Oto zestaw:
-Orginalny pad DualShock 2
-Chiński bezprzewodowy pad, przycisk X lekko wyrobiony, ale Pad działa dobrze, po przyzwyczajeniu świetnie się sprawdza
-Orginalna memorka 8MB
-Pełne, orginalne okablowanie

No i oczywiście gry:
-FIFA 12 - stan bardzo dobry, kupowałem jako nową i raczej nie grałem w nią za dużo
-GTA Liberty City Stories - jak wyżej, skończyłem ją raz, potem za często nie grałem
-Prince of Persia Sands of Time - stan dobry, jest kilka rysek, ale gra działa jak nowa, kupowałem używaną
-Prince of Persia Warrior Within - j.w.
-Prince of Persia The Two Thrones - j.w.
-Hitman Blood Money - j.w.
-UFC Throwdown - stan używany, płytka bardziej porysowana, ale działa świetnie
-Spider-Man 2 - stan używany, gra potrafi się zawiesić, ale działa

Jest to model, w którym nie działa FreeMCBoot, dołączam Swap Magic 3.8, też w dobrym stanie, są wszystkie blokady(w PS2 zamontowana tylko jedna, a blokade czujnika sam zrobiłem).

I teraz proszę jaką cenę najlepiej za to wołać, żeby jak najwięcej zgarnąć i żeby ktoś to wogóle kupił.

Edit: Wypadało by coś napisać po tym czasie, więc piszę. Zrezygnowałem z pomysłu kupna PS3 i kupna jakiejkolwiek konsoli, bo więcej czasu spędzam przy PC. A PS2 postanowiłem sobie zatrzymać, bo jest pełna świetnych gier.
PlayStation 2 SCPH 90004(Swap Magic 3.8)

ODPOWIEDZ