Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Strony z grami PCXS2 i pytanie :)

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

ErpiePL
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 04 sie, 2013 20:45

Strony z grami PCXS2 i pytanie :)

Post autor: ErpiePL »

Cześć mozecie mi podać strony z których moge pobrać w 100% przyspieszeniu downloadu gre ? :D bo nie chce mi sie pobierac z uploaded po 70mb i jeszcze pytanie jak pobiore gre na ps2 to na emulatorze tez dziala ? chodzi mi o taka gre np pobrana tylko i wylacznie na ps2 ze zgrywam np na plyte i wkladam do ps2 i chodzi to dzialaja takie gry na emulatorze ? :P

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Kolego, nie idzie się połapać w tym co napisałeś. Najlepiej pobierać gry z MEGA. Dalszej części nie rozumiem.

ErpiePL
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 04 sie, 2013 20:45

Post autor: ErpiePL »

Podajcie mi strony z grami do pcsx2 :D

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Są to normalne gry z PS2. Nie są w żaden sposób przystosowywane pod emulator. Jedynie co może być przystosowaniem to lista kompatybilności gier do PCSX 1.0.0.

ODPOWIEDZ