Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PAL czy nie PAL

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Zielu82
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 23 sty, 2013 18:40

PAL czy nie PAL

Post autor: Zielu82 »

Witam.

Naczytałem się trochę tych wszystkich postów i albo nie trafiłem na ten z interesującymi mnie informacjami albo takiego nie ma.

Mianowicie mam PSX'a (szaraka) ale jak wszyscy wiemy potem wydano nową wersję PSX (mniejsza biała).
Moje pytanie brzmi:
czy na PSX (szaraku) chodzą gry PAL czy są one przeznaczone do tej wersji nowszej PSX (białęj) z tym emulatorem który się tam chyba stosuje? a jeśli tak to jakie gry chodzą na szaraku.
Osobiście nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bo jak mówię mam od zawsze szaraka i wszystkie gry jakie nagrywałem programem alkohol120% (chyba jako cue - już nie pamiętam) chodziły bez problemu.

Mogłaby jakaś mądra głowa to uściślić albo wkleić link do takiego wątku?

Dzięki za info.

Druga sprawa to pomoc w znalezieniu gier typu resident evil czy medal of honor tzn.:

lubię gry typu resident evil czy dino crisis i szukam podobnych do nich, a ponieważ tytułów są setki to ciężko tak o wszystkich czytać i sprawdzać. Moze ktoś z rękawa rzuci tytuły gier. Pewnie parasite eve 1 i 2 i co jeszcze...

Podobnie mam z medal of honor 1 i 2 czy quake 2 (to są chyba gry FPP czy jakoś tak się je określa) ale jakie jeszcze inne gry na PSX możnaby pod tą formę podciągnąć.
Pewnie alien trilogy i co jeszcze...

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź :)

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PAL czy nie PAL

Post autor: amane2142 »

Wikipedia pisze:PAL (ang. Phase Alternating Line) – standard nadawania koloru w sygnale telewizyjnym, używany w telewizji kolorowej
czyli to nie zależy od koloru PSX tylko napisu na dole konsoli.
Co do gier ci nie pomogę wolę gry platformowe
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

ODPOWIEDZ