Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z nagraniem obrazu BIN/CUE na Ps2

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

david287
-#
Posty: 34
Rejestracja: pt 24 gru, 2010 20:58

Problem z nagraniem obrazu BIN/CUE na Ps2

Post autor: david287 »

Witam. Mam taki problem że przekonwertowałem obraz płyty ISO na BIN/CUE i gdy chcę już nagrać obraz płyty to nie mogę wybrać prędkości bo gdy ją wybieram to mogę tylko od 31x do 141x a profil wybrany Playstation 2. Proszę o pomoc bo nie mogę poradzić sobie z tym problemem a rozwiązania nie mogłem znaleźć.

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Pobierz IMGburn i sprobuj nagrac gre powinna dzialac
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No w sumie jest to dziwny problem. Zresztą, gry PS2 najlepiej przerabiać do formatu .iso, z którym nie ma problemów. Tak jak torrencik napisał, możesz pobrać ImgBurna, tylko po włożeniu płyty sprawdź jakie prędkości są obsługiwane przez Twoją płytę i nagraj wg jednej z nich :)

david287
-#
Posty: 34
Rejestracja: pt 24 gru, 2010 20:58

Post autor: david287 »

Ok. Dzięki wielkie wszystko działa.

ODPOWIEDZ