Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Gta London nie chce odpalić

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

GREG1204
-#
Posty: 62
Rejestracja: pt 25 sty, 2013 15:45
Lokalizacja: Zkądś

Gta London nie chce odpalić

Post autor: GREG1204 »

Witam jak w temacie mam Gta london 1969 i jak chce je odpalić (na emulatorze) to pisze że "Please insert the Gran theft Auto Disc" i pytanie co musze zrobić żeby odpalić tą gre

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

GTA London potrzebowalo zwyklego GTA by sie wlaczylo (bo bylo dodatkiem do GTA tak jak Special missions do gry metal gear solid), sa patche ktore pomijaja sprawdzanie czy masz zwykle GTA a tez jest wydanie ktore w ogole nie sprawdzalo czy masz GTA (bylo to wydanie gta i gta london w jednym pudelku) poszukaj patcha albo tego wydania ktore nie sprawdza.
Lub zwyczajnie sciagnij GTA zwykle i jak prosi o plyte wsadz ja ale nie wiem czy w przypadku emulatorow bedzie dzialalo. (z mgs SM nie dziala na emu)

wydanie ktore ptrzebuje zwyklego GTA to SLES-01714 a wydanie druge niesprawdzajace czy masz GTA to SLES-03389 (latwiej bedzie szukac)
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ