Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem ze sciaganiem

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

corsiarz
-#
Posty: 26
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 08:43

Problem ze sciaganiem

Post autor: corsiarz »

Witam, powiem od razu ze nie jestem zadnym lajkiem, nasciagalem sie gier, nawypalalem ale wkoncu trafilo mnie cos co mnie zagielo, nie moge prawie nic pobrac, ostatnie pobranie bylo przy pomocy internetu z trojki pod usb i hasalo, od pol roku mam bezprzewodowke z trojki od tygodnia probuje cos pobrac i nie idzie, wszystkie pobrania zawiaszeja sie od 300 lub np 500mb i nie idzie dalej, sprawdzone na firefoxie, IE, xpku i win7 :-/ Czy jest jakis sprawdzony download manager ktory moze wznowic pobieranie od pewnego momentu? czy to cos z moim netem? czy serwery graja w h*ja bo wykrywaja za graniczne IP? wiele nie pozwala sciagac wyswietlajac komunikat typu : nasz serwer wykryl ze twoje ip jest z zagranicy, zeby sciagnac cokolwiek wykup konto premium - poyebao ich :-/

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Radziłbym używać bardziej cenzuralnego języka i pisać trochę bardziej przejrzyście.

Osobiście uważam, że jest to problem z wirusami na komputerze. Pobierz dwa darmowe programy RogueKiller i ADW Cleaner. Są bardzo proste w użyciu. Wystarczy kliknąć Skanowanie, a potem usunąć pliki. Powinno pomóc :)

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Też jestem tego zdania, że to wirus. Sam miałem podobny problem tylko, że gdy wybierałem jakiś plik do pobrania to nawet 10 sekund się nie pobierał, ponieważ laptop się od razu resetował.
Obrazek

corsiarz
-#
Posty: 26
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 08:43

Post autor: corsiarz »

Przepraszam za niecenzuralny jezyk :P a z formulowaniem zdan to poprostu troche ciezko na codzien uzywam niemieckiego od 2 lat, i potem jak mam cos madrze po naszemu napisac to wychodzi mieszany hebrajski :P

O wirach nie ma mowy, mam w domu 3 kompy na kazdym to samo i nowo postawionego windowsa 7 i wczesniej sformatowany dysk :-/

sprobowalem przy pomocy jdownloadera i po 385mb wyszedl komunikat : timeout reached :-/

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No to może masz poblokowane porty?

corsiarz
-#
Posty: 26
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 08:43

Post autor: corsiarz »

LISTI, mozesz jasniej? nie ogarniam :-/ J downloader dal rade z jednym plikiem ale raz rozlaczylo to go polaczylem ponownie i udalo sie tylko dlatego ze zaczal nie od poczatku tylko od miejscu w ktorym przerwalo :-P


//EDIT

Niestety minus tego patentu jest taki ze jedyne linki jakie mi chodza w jdowloaderze to te z turbobita :-/
Ostatnio zmieniony ndz 08 gru, 2013 13:45 przez corsiarz, łącznie zmieniany 1 raz.

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

A z jakich hostów prubujesz pobierać ?
większość jest poblokowanych za granicą.

ODPOWIEDZ