Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PS3 screenshot

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

PS3 screenshot

Post autor: Pierce »

Podobno na superslimie można robić zrzuty ekranu. Jedni mówią że klawiszem ps+start, inni wejśc do menu obrazy i tam poszukać szczęścia. Obie metody nie działają, nie aktualizowałem w ogóle softu [moze kiedys cfw wyjdzie] czy przyczyna może leżeć właśnie tu?

Macie doświadczenie z robieniem screenów, a może to tylko mit?
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Screenshoty można robić nawet na FATach, trzeba mieć tylko zaktualizowanego softa. Pamiętam tą aktualizację, która była już jakiś rok temu - pisali, że od teraz można robić screenshoty (mam slima 120gb i mogę robić)
PS + Start nie próbowałem (chyba nie doczytałem o tym), ale wiem, że podczas gry trzeba wcisnąć PS, przejść do kolumny "Obrazy" i tam jest opcja zrobienia screenshota.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Dzięki. Zabieram się za Disgaea D2.
Obrazek

ODPOWIEDZ