Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Płyta nie odtwarza

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

xSzopen
-#
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 lut, 2014 17:31

Płyta nie odtwarza

Post autor: xSzopen »

Ściągnąłem stąd Fife Soccer 2005, dwa pliki BIN i CUE. Wypalam na płytkę Alcoholem 120% z prędkością 1x (zaznaczone 10x, najmniejsze możliwe, program sam ustawił prędkość 1x) plik CUE, profil PlayStation. Nie działa, pokazuje się ekran "Please Insert PlayStation CDROM", błąd ten też mam przy bardziej porysowanych płytkach. Druga próba to wypalenie z prędkością 8X przez ImgBurn, ten sam problem. PSX zchipowane na pewno, sposób "na zapałkę" nie działa. Od czego to może zależeć, dlaczego to nie działa? Czy może to być wina płyty Shivaki Silver-Silver 52x 700mb? Proszę o pomoc...

Awatar użytkownika
Sunsedvista
-#
Posty: 18
Rejestracja: sob 23 lut, 2013 14:55

Post autor: Sunsedvista »

Najlepsze płytki do wypalania to Verbatim cd-r AZO, pliki wypalasz programem Img burn z prędkością 2x. Jest to bardzo ważne przy wypalaniu. Upewnij się że w zakładce SECTORS w programie jest MODE2. Popatrz sobie jak to ma wyglądać na załączniku. Mam nadzieję że ci się uda. Możesz przed odpaleniem leciutko wytrzeć laser, (najlepiej wilgotną pałeczką do uszu).

xSzopen
-#
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 lut, 2014 17:31

Post autor: xSzopen »

Dzięki wielkie, okazało się że mamy parę Verbatimów na stanie, zrobiłem jak podałeś i poszło, ale zatrzymała się gra na pokazaniu lig. no nic spróbojemy na jeszcze jednej płytce, jak nie to albo złe pliki albo płytki uszkodzone

Awatar użytkownika
Sunsedvista
-#
Posty: 18
Rejestracja: sob 23 lut, 2013 14:55

Post autor: Sunsedvista »

Cieszę się, ze mogłem pomóc ^^ jak będziesz miał jeszcze jakiś problem z wypalaniem to pisz, pomogę ;-)

ODPOWIEDZ