Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

PS2 nie czyta kopii gier PSX + rysuje CD

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

pomen
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2014 09:58

PS2 nie czyta kopii gier PSX + rysuje CD

Post autor: pomen »

Cześć mam PS2 slim 70009 z modbo 760
Od kilku miesięcy konsola nie czyta mi kopii gier z PSXa, a jeśli czyta to baardzo sporadycznie. W dodatku rysuje mi płyty dość blisko środka, powstają takie kręgi :/
Jeśli gra się nie wczytuje to słychać wcześniej pukanie i jak płyta zwalnia i tak w kółko aż się podda. O co chodzi? jak to naprawić? Czy wymiana lasera wystarczy?

drogowiec0
-#
Posty: 29
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 15:02

Post autor: drogowiec0 »

wymień całkowicie napęd tak będzie najlepiej. Nie ma co kombinować.Jeżeli zależy ci koniecznie na odpalaniu gier z PSX na PS2 to zrób kopie zapasowe gier z psx na pc i uruchamiaj gry na ps2 przez usb za pomoca jakiegos programu z wgranym na karcie pamieci exploitem fmcb lub poprzez dysk hdd o ile bedziesz kiedys mial. O ile sie nie myle to mozna dolutowac gniazdo do tego modelu konsoli. to o wiele lepsze wyjscie niz plyty

ODPOWIEDZ