Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PSX nie odpala nagranych płyt

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

NORBI62
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 03 kwie, 2013 20:21

PSX nie odpala nagranych płyt

Post autor: NORBI62 »

Witam mój problem jest następujący, nagrywam grę alkoholem 120% w najniższej prędkości, i gdy odpalam ją na moim psx gra wczytuje pierwsze logo sony ale następne niestety już z błędami ( brak napisów i loga PSX) po czym konsola się zawiesza czym może być to spowodowane??. Może że jest to wina biosu konsoli i ściągnąłem grę która powinna odpowiadać mojemu regionowi czyli europy ale niestety nadal dzieje się to samo.

Model mojego psx to: SCPH-7502

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

Jaka to gra, jakich płytek używasz? Konsola ma modchipa?

NORBI62
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 03 kwie, 2013 20:21

Post autor: NORBI62 »

Używam płyt sony, konsola posiada modchipa, próbuję nagrać tenchu 2, niestety nawet przy pomocy programu ImgBurn nagrywa mi z prędkością 14x pomimo faktu że jest ustawiona prędkość na niszą

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

Bo nowe płytki sony mniejszych prędkości niż 14x nie obsługują. Jak masz kogoś, kto ma wypalane kopie gier niech Ci pożyczy w pełni działającą czy coś. Ewentualnie spróbuj Verbatim Crystal Azo z fabryki mitsubishi w Indiach. Najlepsze płytki na ten moment, obsługują prędkość 8x. Sprawdź również czy modchipa Ci nie urwało. Warto sprawdzić również czy konsolka czyta CDAudio i oryginalne gry.

NORBI62
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 03 kwie, 2013 20:21

Post autor: NORBI62 »

Byłem u znajomego i prędkość z jaka mógł nagrywać płytki była 10x wiec chyba to winna mojej nagrywarki, posiadam kilka gier na psx ale nie ja je nagrywałem tylko poprzedni posiadacz konsoli i wszystkie gry działają normalnie

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

To podaj jeszcze model nagrywarki jeśli możesz, choć to na 80% wina płytek. Być może jeszcze wina zużytego lasera, dlatego szybciej nagranych płytek nie ma "siły" otworzyć.

ODPOWIEDZ