Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Nagranie DVD na CD PS2????

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Nagranie DVD na CD PS2????

Post autor: Jason66 »

Witam, bez owijania w bawełnę, mam grę która waży 115 MB, na PS2. Gdy chcę ją nagrać w Alcoholu, to standardowy profil to PlayStation podczas gdy gra jest na PS2, ale PlayStation 2 też się da wybrać, tylko że jest problem bo ten głupi program najmniejszą prędkość którą pokazuje jest x24 -__-

W UltraIso da się chyba tylko CD nagrać bo to wgl jakiś dziwny program jest, w ImgBurn wyskakuje mi to: ,,your image doesn't appear to be the correct format for burning onto a DVD Session 1, Track 1. Image track format: MODE2/FORM1/2352. DVD Track Format: MODE1/2048 Would you like the program to convert the data to the correct format 'on-the-fly' as it is written?" - czyli można wywnioskować że w napędzie jest płyta DVD a obraz jest mniejszy niż te 700 MB i program czyta to jako CD...
W UltraIso jednak się da ale też jest napisane że będzie nagrywało ,,on the fly" a tamto u góry co napisałem to chyba znaczy że obraz będzie zmieniony kiedy się już nagra, ,,on the fly as it is written"

A WinIso niestety nie chcę nagrać, bo nie ma możliwości wybrania prędkości. Jeżeli by mi na tym nie zależało, to mógłbym i na Alcoholu nagrać na maksimum -__-

Proszę o pomoc bo już mnie kur**ca bierze z tymi grami... mam 2 pliki bo był .cue i .bin ale skonwertowałem na .iso dodatkowo w razie czego. Chyba że mam to zwyczajnie nagrać na CD ale czytałem że PS2 nie czyta takich na CD tylko nie wiem czy to prawda...

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

niektore gry na ps2 byly na plytach CD, wyglada na to ze to jest jedna z nich, nagraj na plycie CD. swoja droga co to za gra ze tam malo wazy? niepotrzebnei skonwertowales na iso, w sporej wiekszosci przypadkow jest tak ze gry ps2 sciagniete sa w takiej formie, plyta DVD - ISO, plyta CD- BIN i CUE
Ostatnio zmieniony czw 17 lip, 2014 14:07 przez Arkl1t3, łącznie zmieniany 1 raz.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Premier Manager 08 :D :D :D

@EDIT - no dobra, ale w tym wypadku prędkość się zmienia? Bo zasadniczo PS2 na DVD nagrywam na 4x, a PS2 na CD też 4x (a chyba nawet nie ma takiej na CD)?

A bo konwertowałem żeby testnąć na emulatorze, a tamten Premier Manager 09 to jakiś błąd wyskoczył że 9660 czyli to normalne ISO jest a było w .isz i chciałem w emulatorze otworzyć no i się .iso zrobiło.

@EDIT2 - no dobra to tak przy okazji - idę teraz do Media Expert i jak już przyjdę z tą płytą CD, włożę do magicznego napędu to który z wyżej wymienionych w pierwszym poście tego tematu mam użyć? - UltraIso, ImgBurn, Alcohol 120%, czy WinIso??????? :D

@EDIT3 - za późno, już zacząłem nagrywać 24x :D

@EDIT4 - no fajnie, nie za dobry pomysł -__- konsola stoi w pionie i co 5 sekund ciche szurania, dokładnie jak wtedy gdy wkładam śmieciowe emteKIJOWE (tylko ze tam juz sa glosne).

ODPOWIEDZ