Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Wypalanie gier PS2 (DVD)

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Rate Motion
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 09 sie, 2014 10:24

Wypalanie gier PS2 (DVD)

Post autor: Rate Motion »

Witajcie do tego czasu nagrywałem gry normlanie na PS2. Pobierałem obraz z Emuparadise, patchowałem przez ESR i potem nagrywałem z prędkość 4x przy pomocy DVD Decrypter. Fakt na 10 gier 7 działało a teraz ? 4 różne gry i żadna nie działa. Ładuje się normlanie logo ESR, migają kolory, napisy początkowe gry i dalej dupa stoi w miejscu. A w 1 grze (Battlefield 2) zatrzymuje się na kolorze fioletowym. Co najdziwniejsze mam w konsoli to jest to że na Verbatimach DVD+R nie chce czytać gier jak nagrywam. Czyta jedynie na tych z komputronika za 1zł i tylko na nich mi działają gry. Posiadam kartę 64 MB Magic Gate z FMCB.

Model: SPCH 7003 PAL

Fakt wypalam na laptopie bo PC stacjonarnego nie mam :(.

dragon1493
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 gru, 2011 16:45

Post autor: dragon1493 »

Wypal gry na prędkości x8 i jak laser ma już problemy z czytaniem DVD+R to jego kondycja nie jest już bardzo dobra, z reguły napędy mają ciężej z odczytem płyt +R, wypal grę na DVD-R x8 i sprawdź, jak dalej nie zadziała to możesz jeszcze spróbować x4 jak nie jest Ci żal płytki :)

A te gierki co wypaliłeś to daj kumplowi, może mu zadziałają :P

ODPOWIEDZ