Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem HDD PS2 Slim 70003

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

dragon1493
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 gru, 2011 16:45

Problem HDD PS2 Slim 70003

Post autor: dragon1493 »

Witam, wczoraj zalutowałem tasiemkę IDE po raz 2 (wcześniej źle policzyłem piny i zalutowałem odwrotnie) do mojej PS2 Slim jednak HDD nadal nie działa, jedyna reakcja HDD to taka że po uruchomieniu HDD Loadera na ekranie wyboru DMA, HDD startuje i słychać raz ruch głowicy i na tym koniec, a jak włączę uLE i wejdę w HDD Manager to pisze Connected: NO, Formatted: NO :-( . Dysk w HDD Managerze również dostaje sygnał i startuje oraz jest jeden ruch głowicy ;/

Dysk to Samsung SV1203N 120Gb - zworka ustawiona wg. tutoriala na Cable Select, a przy ustawianiu partycji w Partition Magic 8.0 była na Slave, dysk został ustawiony na partycję bez formatu plików. Korzystałem z tego tutoriala odnośnie [PS2] NA + HDD w dziale poradniki.

Zastanawia mnie też dlaczego tyle kabelków mi poszło do masy z taśmy 80 (nie używane kabelki zostały 4), a reszta wlutowana w płytę główną wg. schematu.


ROZWIĄZANO PROBLEM, temat można zamknąć :)

--------------------------

Powodem musiało być jedno zwarcie i plątanina kabelków :)


Myślę że jak na moje pierwsze lutowanie takiego czegoś i w dodatku tak malutkiego to wyszło mi całkiem nieźle :)


Fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

w przyszłości zainwestowałbym w to na twoim miejscu
http://www.splitbar.se/video-games/sony ... 2/hd-combo

ładnie wszystko zapakowane w customowa obudowę i zero plączących się kabelków itp:D
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

Arkl1t3 albo zamotowac dysk 2,5 i bedzie tak wyglodalo :-P


Obrazek
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

dragon1493
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 gru, 2011 16:45

Problem HDD PS2 Slim 70003

Post autor: dragon1493 »

Arkl1t3 pisze:w przyszłości zainwestowałbym w to na twoim miejscu
http://www.splitbar.se/video-games/sony ... 2/hd-combo

ładnie wszystko zapakowane w customowa obudowę i zero plączących się kabelków itp:D
No spoko wszystko fajnie, tylko znajdź mi HD Combo do kupienia ;)
Już szukałem tego :)
W PL nie ma szans tego kupić, a w Chinach też ciężko to dostać.
kurek2012 pisze:Arkl1t3 albo zamotowac dysk 2,5 i bedzie tak wyglodalo :-P ...
Tak raczej nie zamontuje, bo mam nówkę laser w konsoli także zawsze się przyda :)

-------------------------------

Jeszcze mam jedne problemy z HDD, bo jak robię partycję w HDD Managerze to HDD się często wiesza i to samo jest jak próbuję skopiować pliki w uLE na HDD też się wiesza :(. Przez to że wiesza mi się HDD rośnie mi " Ultra DMA CRC Error Count " aktualnie w Data mam 24 :/

ODPOWIEDZ