Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Problem HDD po wgraniu PS2 OSD HACK

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

dragon1493
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 gru, 2011 16:45

Problem HDD po wgraniu PS2 OSD HACK

Post autor: dragon1493 »

Witam, mam problem z HDD, wgrywałem do niego ten HDD OSD HACK (PS2) obraz RAW dysku Maxtor 40GB, wcześniej jeszcze próbowałem FHDB na dysk Samsung SV1203n 120GB wszystko przebiegło pomyślnie (100%) ale po tej operacji konsola już nie widzi HDD i przy próbie sformatowania w HDD Manager mam komunikat "Format Failed", a przy HDL "Błąd krytyczny" próbowałem tak kilka razy robić przez co nabiło mi sporo błędów CRC w parametrze C7 aktualnie jest 1479 :(, a przed podpinaniem dysku do PS2 miałem 0 i status OK :/

Używałem programu HDD Raw Copy, poniżej jedno zdjęcie z operacji wgrywania obrazu dysku Maxtor 40GB

Obrazek

Od razu piszę że HDD jest kompatybilny z tą PS2, bo przed tymi operacjami normalnie pracował z konsolą, były widoczne gry itd.

Dysk pod komputerem pracuje normalnie, można tworzyć partycje itd. Jedynie nie mogę ich stworzyć w programie Partition Magic 8.0, jeszcze jakby nie było to owy program zaproponował mi naprawę jakichś błędów i ja oczywiście dałem że ma naprawić, jest taka opcja że to właśnie ten program uszkodził ten dysk że go konsola już nie widzi i nie może sformatować ?

HDD skanowałem i nie ma bad sektorów. Poniżej załączam kilka fotek, używałem HUTIL'a.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Bardzo proszę o pomoc gdyż zależy mi na tym aby ten dysk nadal działał w tej konsoli PS2.

ODPOWIEDZ