Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Ps2 nie czyta plików na pendrive

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Aleyou
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 26 sie, 2014 21:47

Ps2 nie czyta plików na pendrive

Post autor: Aleyou »

Witam, ostatnio chciałem pograć w gry z nesa na ps2 :D wgrałem na pendrive wymagane pliki, podłączyłem do konsoli w menadżerze plików mam mass, wszedłem a tam zamiast aplikacji na fmcb mnóstwo dziwnych plików, pendrive odłączyłem, podłączyłem do komputera, sformatowałem, wgrałem od nowa pliki i tym razem zamiast mnóstwa szlaczków nie zobaczyłem nic :/

Obecnie bez znaczenia co wgram na pendrive, fmcb i tak nic nie pokazuje :/ Ale pendrive wykrywa, po odłączeniu mass znika z menadżera.

Z poziomu menadżera zrobiłem nowy folder, fmcb go widzi, mój PC nie :D nawet po formacie pendrive fmcb dalej widzi tam ten folder :D

Pendrive pomiędzy ostatnim używaniem go w konsoli a obecnym przeszedł fazę instalowania z niego linuxa i był przerabiany na bootowalny, potem sformatowanym, obecnie fat32.

Jakieś pomysły co można zrobić?
Strasznie napaliłem się na uruchamianie gier z HDD mojego komputera ale nie obejdę tego bez wgrania Open ps2Loader

ODPOWIEDZ