Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

PS2 error karty z PS1

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

mariooooo12
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 23 mar, 2013 22:00

PS2 error karty z PS1

Post autor: mariooooo12 »

Witam.
Moje PS2 widzi error na karcie pamięci z PS1. Nie wiem co może być przyczyną.
Otóż sprawa wygląda tak, karta jest czytana poprawnie tylko na slocie 2, zaś na 1 podczas próby zapisu/wczytania jakiejś gry zamiast bloków z zapisanymi grami wyświetla się napis error. Od razu można wykluczyć zepsuty slot, ponieważ karta z PS2 działa normalnie i wczytuje/zapisuje grę. Bardzo mi zależy żeby karta była w slocie 1, gdyż większość gier nie obsługuje tego 2. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Dodam też, że karta jest firmy Shark (jeśli to ma jakieś znaczenie) i wcześniej wszystko było w porządku.

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Bardzo dziwny przypadek. Jeśli karta z PS2 działa na 1 slocie to teoretycznie ta z PS1 też powinna. Miałem kiedyś podobny przypadek, ale wystarczyło włożyć kartę ponownie i było już ok. Próbowałeś tego?
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

mariooooo12
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 23 mar, 2013 22:00

Post autor: mariooooo12 »

Tak, próbowałem nawet kilkanaście razy. Co najdziwniejsze ten error tylko w grac występuje, a jak włącze tą "przeglądarke" (żeby sprawdzić co jest na karcie) to ta działa normalnie :shock: Nie wiem czy to jest coś ważnego, ale przypomniało mi się że karta zaczęła tak szwankować kiedy włączyłem grę Rayman, a tam było pytanie o format. Mimo że naciskałem żeby sformatował to nic się nie działo, czy może to być przyczyną?

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Może miała się sformatować, ale powstał jakiś błąd i przez to Ci się zablokowała. To chyba jedyne, co mi do głowy przychodzi. :-/ Nie wiem, czy da się to jakoś naprawić. Może spróbuj włączyć Raymana i w nim wykryje kartę.
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

mariooooo12
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 23 mar, 2013 22:00

Post autor: mariooooo12 »

Taki mały problem jest w Raymanie, ponieważ po naciśnięciu żeby sformatował po chwili wyświetla się ciągle te pytanie :-( Spróbuję ją sformatować za pomocą Memory Card Annihilator i dam znać czy problem znikł.

mariooooo12
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 23 mar, 2013 22:00

Post autor: mariooooo12 »

Niestety po sformatowaniu karty nadal to samo :-/

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Nie mam więcej pomysłów. :-/ Obyś w końcu doszedł do tego, jak to rozwiązać. Trzym się ;-)
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

mariooooo12
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 23 mar, 2013 22:00

Post autor: mariooooo12 »

Dzięki że pobowałeś pomóc ;-) Ja też nie mam już pomysłu, więc kupie nową ale przede wszystkim oryginalną kartę :-> Temat do zamknięcia

mariooooo12
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 23 mar, 2013 22:00

Post autor: mariooooo12 »

Temat jednak nie jest do zamknięcia :-| Kupiłem nową kartę, oczywiście oryginalną, lecz nadal jest ten sam problem :-x Jeśli ma ktoś jakiś pomysł to proszę pisać.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

moze poporstu ktorys pin w slocie jest zasyfiony, wez porządnie wyczysc je
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ