Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Ps2 modbo 760 a wypalanie gierek.

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Zurek1
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 05 gru, 2014 18:21

Ps2 modbo 760 a wypalanie gierek.

Post autor: Zurek1 »

Witam, przepraszam jak juz bylo ale nie znalazlem ;)
W przyszlym tygodniu kupuje plejke 2, czip juz czeka u magia-elektronika ale mam pytanko.rj
Czy jak sciagne obraz plyty (*.iso), to nagrywam to imgburnem i juz czy trzeba cos patchowac przed nagraniem ?
Ja wiem ze mozna z pendriva, ale tak chyba by bylo szybciej i bez wgrywania/dogrywania/nagrywania na penka i karte pamieci ;) konsola slim.
Dzieki i pozdrawiam.

helios98
-#
Posty: 65
Rejestracja: czw 08 lis, 2012 15:43

Post autor: helios98 »

Nic nie patchujesz bo chip robi tak że konsola myśli że płyta oryginalna, a patchowanie tylko dla ESR bo ono wczytuje tylko dvd-video i konsola myśli że to film a nie gra i odpala oraz automatycznie uruchamia się program

P.S. zawsze nagrywaj 8x nie inne bo gry podczas wypalania będą miały błędy ;). Wypalanie PSX to nw bo się tym nie interesuje ;)

Zurek1
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 05 gru, 2014 18:21

Post autor: Zurek1 »

Czyli najszybciej wypalic i sru do konsolki :)
A jak jest z grami na pendrajva? Pytam z ciekawosci jak to chodzi bo bede mial konsolke w wersji 90004, takze pewnie trafie soft w wersji powyzej 2.20, i z tego co sie orientuje nie ma jak wrzucic mfcb na karte pamieci ?

ODPOWIEDZ