sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Nie udało się wypalić gry ? Prawdopodobnie pl

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Polecam wypalania gier przez UltraIso.
Poniżej zamieszczam link do poradnika napisanego jak wypalać gry przez Ultra Iso

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/psx-psonenagrywanie-gier-uzywajac-ultraiso-vt8884.htm
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Feminine5319
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 28 lut, 2024 12:36
Kontakt:

Re: Nie udało się wypalić gry ? Prawdopodobnie pl

Post autor: Feminine5319 »

PlayStation to seria konsol do gier, opracowana i wydana przez Sony Interactive Entertainment. Od momentu debiutu pierwszej konsoli PlayStation w 1994 roku, seria ta zdobyła ogromną popularność i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w przemyśle gier wideo. Oto krótki opis najważniejszych konsol PlayStation:
https://ufiskalniamy.pl/
1. **PlayStation (PS One)**: Pierwsza konsola PlayStation, znana również jako PS One, została wydana w 1994 roku. Była to przełomowa konsola, która wprowadziła wiele innowacyjnych funkcji, takich jak czytnik płyt CD-ROM i grafika 3D. Popularne tytuły na PS One to m.in. "Final Fantasy VII" i "Gran Turismo".

2. **PlayStation 2 (PS2)**: Wydana w 2000 roku, PlayStation 2 była jedną z najbardziej udanych konsol w historii. Była pierwszą konsolą, która obsługiwała płyty DVD, co zapewniło jej popularność również jako odtwarzacz multimedialny. PS2 miała imponującą bibliotekę gier, w tym takie hity jak "Grand Theft Auto: San Andreas" i "Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty".

3. **PlayStation 3 (PS3)**: PS3 zadebiutowała w 2006 roku i była pierwszą konsolą Sony obsługującą odtwarzanie w wysokiej rozdzielczości (HD). Miała zaawansowaną technologię procesorów Cell oraz obsługę odtwarzania filmów Blu-ray. Gry takie jak "The Last of Us" i "Uncharted 2: Among Thieves" zdobyły uznanie krytyków i graczy na PS3.

4. **PlayStation 4 (PS4)**: PS4 pojawiła się na rynku w 2013 roku i stała się jedną z najszybciej sprzedających się konsol w historii. Została wyposażona w bardziej zaawansowany sprzęt oraz oferowała nowe funkcje, takie jak strumieniowanie gier i udostępnianie treści. PS4 było domem dla wielu ekskluzywnych tytułów, takich jak "God of War", "Spider-Man" i "The Last of Us Part II".

5. **PlayStation 5 (PS5)**: Ostatnia konsola w serii, PS5, została wydana w 2020 roku. Oficjalnie zatwierdzona przez Sony w grudniu 2019 roku, konsola ta przynosi kolejny skok technologiczny, z obsługą gier w rozdzielczości 4K, szybszymi czasami ładowania i innowacyjnym kontrolerem DualSense. Popularne tytuły na PS5 obejmują "Demon's Souls" i "Ratchet & Clank: Rift Apart".

PlayStation to marka, która zmieniła sposób, w jaki ludzie grają w gry wideo i pozostaje jednym z głównych graczy na rynku konsol do gier. Dzięki swojej innowacyjności, bibliotece ekskluzywnych tytułów i lojalnej bazie fanów, seria PlayStation nadal pozostaje jednym z najważniejszych filarów przemysłu gier wideo.

ODPOWIEDZ