Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Wypalanie płyt

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

life8853
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 06 wrz, 2015 11:48

Wypalanie płyt

Post autor: life8853 »

Mam zmodowane ps1, kupilem sobie plyty verbatim, wypaliłem Alcoholem 120. A płyta i tak nie działa jeżeli ktoś ma jakieś rozwiązanie niech pomoże.
Edit 1 : Gra odpala się raz na 4 właczenia bardzo długo sie ładuje i crashuje na loadingach.

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Nie musiałeś zakładać nowego tematu, podobny już jest. Mimo wszystko i tak pomogę :)
Kilka pytań:
1. Z jaką prędkością nagrywałeś grę za pomocą Alcohola i czy wybrałeś profil PlayStation?
2. Czy w konsoli był kiedyś czyszczony laser?
3. Czy próbowałeś na grać na innych płytach: Sony, TDK itp.?
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

life8853
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 06 wrz, 2015 11:48

Post autor: life8853 »

1. Tak używałem alcohola 120% i użyłem profilu playstation
2. Laser chyba nie był czysczony
3. Użyłem płyt Verbatim i innych nie próbowałem.

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Zakładam, że twoja nagrywarka jest ok, więc możesz spróbować nagrać na innych płytach:
TDK lub Sony. Nie napisałeś, z jaką prędkością nagrałeś.
Od jak dawna masz konsolkę, leżała długo nieużywana?
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

ODPOWIEDZ