Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Oryginalne gry czy przerobiona konsola?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

BobQ9
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 02 sty, 2015 22:23

Oryginalne gry czy przerobiona konsola?

Post autor: BobQ9 »

Witam,
na PS1 gram sporadycznie, czasami mam tzw. "zajawkę" i wtedy troszkę sobie pogram, głównie w gry do których mam sentyment. Ostatnio w moje ręce wpadł mały stary telewizor więc wpadłem na pomysł pogrania sobie na nim na PS1. Pograłem w kilka ulubionych gier z dzieciństwa i jestem zadowolony. Nigdy nie grałem na tej konsoli w Tekkena, więc stwierdziłem, że można by zakupić sobie tę grę. Wyszukałem oferty i na oryginalnego Tekkena 3 wydałbym ok. 70 zł, a za 40 miałbym już przerobionego PSXa.

Moje PS1 nie jest przerobione, a robić tego nie chce bo jest ono w niemalże idealnym stanie.
Mój dylemat to kupno kilku używanych gierek lub kupno przerobionego już PSXa i potem wypalanie sobie gier. A może hot swap na mojej obecnej konsoli ;)?

Czekam na wasze rady :mrgreen:
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Kupno używek. Ale nie miej ciśnienia. Lepiej poczekać na okazję. Podesłałem ci linka na PW. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Człowiek_B
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 28 wrz, 2014 14:26

Post autor: Człowiek_B »

Boisz się lutować modchipa twierdząc, że konsola jest w bardzo dobrym stanie, ale nie przeszkadzałby Ci hotswap? Gdzie sens, gdzie logika? ;p

Odpowiadając na pytanie z tytułu tematu: I "przerobiona" i oryginalne gry. ;)

Nie wiem skąd Ty takie ceny wziąłeś. T3 za 70 dych? Kupuj za granicą.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

oj zebys sie nie zdziwil jakie na aledrogo potrafia dowalic ceny;p na olx tez potrafia byc niezle ceny. Fakt oplaca sie kupowac za granica najlepiej z anglii.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ