Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Oryginalne gry czy przerobiona konsola?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

BobQ9
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 02 sty, 2015 22:23

Oryginalne gry czy przerobiona konsola?

Post autor: BobQ9 »

Witam,
na PS1 gram sporadycznie, czasami mam tzw. "zajawkę" i wtedy troszkę sobie pogram, głównie w gry do których mam sentyment. Ostatnio w moje ręce wpadł mały stary telewizor więc wpadłem na pomysł pogrania sobie na nim na PS1. Pograłem w kilka ulubionych gier z dzieciństwa i jestem zadowolony. Nigdy nie grałem na tej konsoli w Tekkena, więc stwierdziłem, że można by zakupić sobie tę grę. Wyszukałem oferty i na oryginalnego Tekkena 3 wydałbym ok. 70 zł, a za 40 miałbym już przerobionego PSXa.

Moje PS1 nie jest przerobione, a robić tego nie chce bo jest ono w niemalże idealnym stanie.
Mój dylemat to kupno kilku używanych gierek lub kupno przerobionego już PSXa i potem wypalanie sobie gier. A może hot swap na mojej obecnej konsoli ;)?

Czekam na wasze rady :mrgreen:
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Kupno używek. Ale nie miej ciśnienia. Lepiej poczekać na okazję. Podesłałem ci linka na PW. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Człowiek_B
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 28 wrz, 2014 14:26

Post autor: Człowiek_B »

Boisz się lutować modchipa twierdząc, że konsola jest w bardzo dobrym stanie, ale nie przeszkadzałby Ci hotswap? Gdzie sens, gdzie logika? ;p

Odpowiadając na pytanie z tytułu tematu: I "przerobiona" i oryginalne gry. ;)

Nie wiem skąd Ty takie ceny wziąłeś. T3 za 70 dych? Kupuj za granicą.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

oj zebys sie nie zdziwil jakie na aledrogo potrafia dowalic ceny;p na olx tez potrafia byc niezle ceny. Fakt oplaca sie kupowac za granica najlepiej z anglii.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ