Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z wypalanymi grami PSX

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

coysboys
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 29 gru, 2017 23:07

Problem z wypalanymi grami PSX

Post autor: coysboys »

Witam serdecznie,
Przed świętami postanowiłem pojechać do rodziców i pomóc im z porządkami, odkopaliśmy z Tatą konsolkę PSX i parę gier, niestety większość nieźle w garażu ucierpiała, ale konsola i 1 padzik śmigają jak marzenie. Początkowo chciałem kupić kilka oryginalnych tytułów, ale jak zobaczyłem ceny, zważając na fakt, że chcę raczej pograć ,,rekreacyjnie" to stwierdziłem, że trochę portfel ściska. Znalazłem jednak nagraną na Verbatimie grę Hercules, która śmiga ładnie i pięknie i po tym pozwalam sobie wysnuć wniosek, że konsola była przerabiana. No to odpaliłem internet, poradniki co i jak, odnalazłem to forum, pobrałem kilka gierek. Mówię, będzie grane w Tekkena i Crasha! A co! Noo i klops. Wypalam płytkę (także Verbatim CD-R) ii włączam konsolę. Idzie, jest logo PS, wchodzi w Crashu do ,,Sony computer entertainment America presents" iiii cisza. Głos się zacina, obraz także i stoi. Mówię, może plik wadliwy, może IMG Burn to zły program. Więc odpalam Alcoholem 120% tym razem Harry'ego Pottera pierwszą część. Iii co? Dochodzę do wyboru języka (jeden z pierwszych ekranów gry) i także martwo. Ktoś wie może w czym leży problem? Jeśli trzeba jakiś szczegółów to proszę pisać. Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc!: )

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Jak nagrywałeś Alcoholem, to z jaką prędkością i czy wybrałeś profil PlayStation, bo to bardzo ważne? Nie można nagrywać zbyt szybko i zbyt wolno (wiem z doświadczenia ;)

A co do tych, które trochę się wczytały i zacięły to nie mam innego pomysłu jak nagrać jeszcze raz, ale na innych płytach.
Verbatimy to jedne z lepszych płyt, ale możesz spróbować też Sony lub TDK (na tych nigdy się nie zawiodłem)
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

ODPOWIEDZ