Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

problemy z wypalaniem gier na psx

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Amaru1993
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 19 kwie, 2009 18:23

Post autor: Amaru1993 »

Sciagnolem z tej stronki Dragon Ball Z Legends i mam tylko 2 pliki CUE i BIN zmarnowalem juz 6 plytek i nadal nie moge nagrac tak aby dzialalo help!!!

poskus
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 18:46

Post autor: poskus »

Witam, ja mam taki problem sciągnełem z waszego forum gierkę dokładnie tą: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t= ... +the+ninth
no i zrobiłem Konwertowanie tak aby utworzył mi się obraz płyty specjalnie do alcochola 120% nagrałem i nic więc proszę o instrukcje jak to zrobić. Pliki mam w formatach cdd, sub, img, niestety denerwuje mnie to ,że musiałem zmarnować 4 płytki

tiger33
-#
Posty: 13
Rejestracja: ndz 07 cze, 2009 07:43

Post autor: tiger33 »

sciagnelem db final nagralem zgodnie ze wskazowkami
i....lipa
psx nie odczytuje
pojawia sie tylko ekran startowy "bios"
pozniej czarno
na epsxe chodzi bez problemow??????


nagrywalem z predkoscia 8x bo 4x NIE MAM moze kots wie dlaczego???

denis-dd
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 20:09

Post autor: denis-dd »

Ja mam taką prośbe bo mi sie pokazuje min. nagrywania 16x i mam Alkohol120_retail_1.9.8.7612 prosze o pomoc gdzie mam ustawic na 4x

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Po co zadajesz pytania jak i tak nie czytasz postów, dziwny zwyczaj, a jak jednak czytasz to przeczytaj post (cały to może coś znajdziesz) powyżej twojego pytania.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ