Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

jak otworzyc plik .bin i .cue w ePSXe

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

maciek1520
-#
Posty: 10
Rejestracja: pt 21 maja, 2010 21:13

jak otworzyc plik .bin i .cue w ePSXe

Post autor: maciek1520 »

tak jak w temacie jak otworzyc plik .bin i .cue w ePSXe
sciagnolem sobie gre z waszego forum o nazwie tomba/tombi i tomba 2 i oby dwie gry maja pliki .bin i .cue , jak je otworzyc bo ja to kompletnie zielony w tym jestem
pls prosze o szybka odpowiedz

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Wymienione pliki uruchamiasz poprze File/Run ISO(wyszukujesz sobie obrazu danej gry, w twoim przypadku jak opisałeś plik "bin" lub "cue"). Możesz również zamontować obraz gry w Deamon Tools i uruchamiać ją poprzez Run CDROM. Pamiętaj o tym by emulator skonfigurować i wyeliminować dzięki temu przyszłych komplikacji, jak skonfigurować emulator? Zapraszam tutaj :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=2971

maciek1520
-#
Posty: 10
Rejestracja: pt 21 maja, 2010 21:13

Post autor: maciek1520 »

dzieki wielkie
mam jeszcze dwa pytanie :
czy mozna grac przez neta na epsxe ??
i czy jest jakis emulator gier na ps2 ??

prosze o szybka odpowiedz

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Można grać przez internet na ePSXe, lecz do tego potrzebny jest plugin "Cyberpad" (plugin oparty na Kailerze). Kilka ważnych spraw, podczas grania w sieci nie możesz korzystać z pluginów dźwiękowych (czyli w emulatorze ustawić sound na "no sound") gdyż dźwięk powoduje problemy z synchronizacją pomiędzy graczami. Druga ważna sprawa jest taka, że ty jak i twój przeciwnik musi posiadać ten sam obraz gry oraz te same ustawienia konfiguracyjne emulatora i stany zapisu na karcie pamięci dla danej gry. Ogólnie możesz pokusić się spróbować zagrać, ale obecnie jest to raczej "testowanie" niż przyjemność płynąca z grania. Dużo problemów pojawia się podczas grania w sieci na ePSXe typu częste rozłączanie lub problemy w postaci "bugów".

maciek1520
-#
Posty: 10
Rejestracja: pt 21 maja, 2010 21:13

Post autor: maciek1520 »

ok dzieki
czy mogl by ktos jeszcze mi powiedziec jakie w jakie gry mozna grac przez neta ??

ODPOWIEDZ