Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Pomocy

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Cezar
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008 12:00

Pomocy

Post autor: Cezar »

Witam sciglem kilka gier z kturych tylko Pilka Nozna np fifa 2005 sa kolorowe odrazu mowie nie mam kabla RGB i nie cjhce Go kupowac wiem ze da sie ZRboic to Na kompie Jakos przed Wpalaniem gry na plytke

Prosze o Pomoc z gury THX

ManiaQ
-#
Posty: 8
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008 12:57

Post autor: ManiaQ »

1.Słownik do ręki.
2. NIe słyszałem o takiej możliwości więc Ci nie pomoge ;).

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

@up to po co w ogóle się wypowiadać ? :D

co do tematu prawdopodobnie masz ten sam problem który ja miałem na "szaraku" gry w PAL chodzą w kolorze zaś te w NTSC na czarno-biało sądzę że powodem może by zła przeróbka ale głowy nie dam. Istnieje szansa że jednak ten kabel RGB pomoże jeśli nie chcesz kupować go to przynajmniej pożycz od kogoś taki kabel jeśli i on nie pomoże to naprawdę zastanawiał bym się nad tą przeróbka

alternatywą oczywiście jeśli problem jest taki sam jak u mnie czyli PAL kolor NTSC czarny to szukaj zawsze kopi gry tylko w PAL-u :)
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ewentualnie jak masz grę w NTSC to skonwertuj ją na PAL przed nagraniem i po problemie.
W googlach coś znalazłem; http://www.blazemp.com/convert_between_pal_ntsc.htm

Cezar
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008 12:00

Post autor: Cezar »

To wkoncu Pal jest Kolorowy Czy NTSC??
@EDIT
I pomuzcie bo teraz scigam gta 2 i jest w wersji Pal i chce zeby byla kolorowa Pal to Kolorowy Obraz czy Czarno bialy
I jak rozruznic gdy nie pisze CZy to pal czy NTSC??


POMUZCIE OBSLUGIWAC TEN PROGRAM

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

Sam musisz zobaczy czy gry w PAL-u będą kolorowe to by znaczyło że masz to samo co ja miałem a jak przy pobieraniu nie ma w jakim Regionie jest kopia gry to niestety ci nie pomogę bo nie za bardzo orientuję się jak to sprawdzi
Obrazek

Cezar
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008 12:00

Post autor: Cezar »

i w tym Problem ale Nauczylem sie Patchowac z NTSC DO PAL i jak sciglem se 102 dalamtyniczyki NAWET FAJNA GIERA xD zrobie testa czy jest kolorowe bo na baNK JEST w NTSC bo pisalo i dam edita jak zadziala to piszcie czy byscie chcieli ten program latwy w obsludze

a i jeszce jedno znam fajna stronke z grami Wyczesz stronka i jak ja chcecie piszcie

ODPOWIEDZ