Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Przerobka

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Lolsik22
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 23 lis, 2008 01:19

Przerobka

Post autor: Lolsik22 »

Hej.Mam Psx i niektóre gry mi chodzą a niektóre nie pewnego dnia poszlem do kolegi zobaczyć czy u niego smiga gierka u niego smigala a znow u mnie nie (mam przerobioną konsole) już chyba nagralem z 10 płyt i tylko jedna gierka chodzi (wyskakuje mi cos takiego albo logo playstation lub CD-ROM i cos tam tam )Niewiem co zrobic prosiłbym o takiego specjaliste...co miał już ten sam problem co ja.

PS. Sorka za Ortografie ;-)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Pewnie ściągłeś taką gre... Ktoś kto uploadował, pewnie gierke już poużywał. Ściągnij z innych linków (jeżeli to możliwe) lub postaw konsole bokiem, jak PS2 :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Lolsik22
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 23 lis, 2008 01:19

Post autor: Lolsik22 »

ok thx spróbuje. ;)

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

Jest jeszcze jedna opcja przeczyść laser to powinno pomoc i pamiętaj aby gry nagrywać na dobrych płytkach np TDK
Obrazek

ODPOWIEDZ