Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Co mam wypalać ?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

adirage
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 29 lis, 2008 19:47

Co mam wypalać ?

Post autor: adirage »

Witam. Zassałem Tekkena 3 i mam takie dwa pliki:

Czy mam je teraz na jakieś formaty przekonwertować czy jak ? Jaki plik mam dać do wypalania ? Oba czy tylko jakiś jeden ?

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Jeden.. ale jaki ten obraz ma format? *.bin i *.cue? To wypalasz *.cue (ten mały plik), on sam wie już dalej co robić i wtedy *.bin również jest potrzebny.

adirage
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 29 lis, 2008 19:47

Post autor: adirage »

Dalej nie rozumiem... czyli mam TYLKO dać do wypalania ten mały pliczek ?

chrisonit
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 21:06

Post autor: chrisonit »

Najlepiej będzie Ci to zrobić programem Alcohol 120% (sam używam) wrzucasz bezpośrednio w okno programu te dwa pliki on widzi to jako jeden obraz, następnie ładujesz to do napędu wirtualnego albo wyszukujesz pliku (w tym przypadku klikasz na ten "większy") wybierasz opcję zapisu "Playstation" i ot...

ODPOWIEDZ