Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

problem

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

qusher
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 20:39

problem

Post autor: qusher »

witam, mam problem z wypaleniem gry , otóż po rozpakowaniu gry silent hill mam pliki sub i img i nie wiem co mam z nimi zrobic, przekonwertowac w ultriso ?> eghmm tylko za bardzo nie wiem jak ...<a druga sprawa ta gra silent hill jest w formacie ntsc-u..czy bedzie prawidlowo dzialac na pal ?> ....
ps: czy ktos z was moglby mi objasnic pare rzeczy dotyczacych wypalania gier?> >>
gg:3337795

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

No przekonwertuj w ultraISO, ale na mdf, mds, nie na iso, bo ci może muzyke "weżreć", chyba, że wolisz już tak nagrać. Jeżeli konsola jest przerobiona to ci pójdzie NTSC na PAL i PAL na NTSC. Tu masz poradniki http://swiatpsx.pl/viewforum.php?f=10 a tu o ultraISO http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=83
Cieszę się, że mogłem coś pomóc.

#cloud
no napisałem że nie musi :P
Ostatnio zmieniony śr 03 gru, 2008 15:21 przez Zohan, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

Nie musisz koniecznie przerabiać obrazu alcochol spokojnie radzi sobie z formatem img
Obrazek

ODPOWIEDZ