Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z plikami w częściach

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

qusher
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 20:39

Problem z plikami w częściach

Post autor: qusher »

mam peroblerm z rozpakowywanierm gier zwlaszc za jak sa w kiilku czesciach ..win rar
perzy rozpakowywaniu 1 cze s ci dfomaga sie kolejnego voliumu ..a po zalad owaniu kole jne j wyskakuje blad
Ostatnio zmieniony śr 03 gru, 2008 20:16 przez qusher, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

Popraw trochę błędy bo nie rozumiem sensu tego posta ale wnioskuje że masz problem z gra spakowana winararem w kilku częściach sprobuj użyć opcji (na pierwszym pliku) wypakuj do folderu np. Fifa jeśli to nie pomoże to najwidoczniej pliki są uszkodzone w takim wypadku sprobuj znaleźć inna ver.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Huh.. Męczyłem sie 5 minut ale wiem o co mu chodzi :D
Czyli:
Mam problem z rozpakowywaniem gier zwłaszcza jak są w kilku częściach winrar.
Przy rozpakowywaniu 1 części domaga się kolejnego voliuminu... A po załadowaniu kolejnej wyskakuje błąd.
Gościu naprawde popraw pisownie, zwłaszcza że jeden wyraz piszesz w osiemnastu, czyli os iemn as tu.

Moje rady:
Ściągnij gre z innych linków lub zainstaluj nowszego winrara.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Pozwoliłem sobię przynajamniej na poprawę nazwy tematu :-P
Popieram rady poprzedników i to co pisałem na gadu.

qusher
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 20:39

Post autor: qusher »

sorry za moja ,,cieżką'' pisownie , mialem problem z klawiatura (pisała co chciala ;d)
....przepraszam za zamieszanie ;p
ps; a co do gry sciagnełem ja z innego zrodla i wszystko jst ok .
chyba z ff7 z tej strony jest cos nietak ;p

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Hehe widzisz??? Wszystko ok :D
(kliknij "POMÓGŁ" pod moim postem :] )

A więc temat do zamknięcia
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Zablokowany