Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Ma to jakieś znaczenie ?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

adirage
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 29 lis, 2008 19:47

Ma to jakieś znaczenie ?

Post autor: adirage »

Witam. W weekend mam zamiar ponagrywać sobie gierki ale czym mam się kierować przy kupnie płyt ? Ma to być jakaś konkretna firma ? Mają być CD-R ?

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

Powiem tak ma to znaczenie bo niektóre płyty porostu nie nadają się do nagrywania gier na PSX/PSone/PS2 CD-R lub CD=r tutaj nie pomogę każdy ma swoje zdanie o rodzaju płyt czy - czy + ale firma produkującą płytki tutaj pomogę najlepiej na TDK albo Verbamatim w ostateczności Sony za to np na ps2 rożne fora mówią o płytkach DVD Tesco które są bardzo dobre do nagrywania płyt.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dla mnie nie ma znaczenia. Kupuje płyte (za 60 gr za 80 gr a nawet za 1.20 zł) i wszystko działa.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

@up i tu się z tobą nie zgodzę bo może akurat masz farta ale nie zawsze tak będzie ile ja płyt straciłem kupując jakieś badziewia i na PS2 było tylko "insert Play Station 2 disc.. etc"
a jak kupowałem firmówki TDK to nigdy mi się to nie zdarzyło. i nie mowie tylko o swoim przypadku bo znam wiele osób które miały dokładnie to samo.
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Oczywiście ma to znaczenie, inaczej nie byłoby tak zróżnicowanych cen. Przekonałem się wiele razy, że gra nagrana na płycie z tych najtańszych (0,50zł) po kilku odpaleniach poprostu przestaje działać lub ciąglę się wiesza. Za to gra nagrana kilka lat temu na płycie Verbatim działa bez zastrzeżeń do tej pory.

ODPOWIEDZ