Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Brzydka grafika i Różowe cienie

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

WanteD474
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 07 cze, 2011 16:39

Brzydka grafika i Różowe cienie

Post autor: WanteD474 »

Witam zakupiłem sobie Szaraka aby pograć w gry z dzieciństwa :D
Gdy włączam grę obraz jest trochę pikselowaty i są różowe cienie tak jakby nachodziły na siebie 2 obrazy tylko ze ten 2 jest różowy jest lekko widoczny ale wkurza. Wszystko jest podłączone OK Może to być wina mojego telewizora LCD Funai 22 cale ?

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Mogą być dwie najprostsze przyczyny.
1. Walnięty telewizor, ewentualnie jego gniazdko Euro/Cinch - sprawdź na innym odbiorniku. Jeśli problem dalej występuje przeczytaj drugi punkt.
2. Walnięty kabel Euro/Cinch, ewentualnie gniazdo Video w konsoli - sprawdź inny kabel, jeżeli nie to prawdopodobnie może być wina konsolki.

Awatar użytkownika
wipeoutSpoon
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 20 cze, 2010 16:14
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: wipeoutSpoon »

KoYoT pisze:Mogą być dwie najprostsze przyczyny.
1. Walnięty telewizor, ewentualnie jego gniazdko Euro/Cinch - sprawdź na innym odbiorniku. Jeśli problem dalej występuje przeczytaj drugi punkt.
2. Walnięty kabel Euro/Cinch, ewentualnie gniazdo Video w konsoli - sprawdź inny kabel, jeżeli nie to prawdopodobnie może być wina konsolki.
Nie do końca się z tym zgodzę bo swojego szaraka też podłączyłem pod LCD i dzieje mi się to samo ale nie widzę żadnego problemu w sprzęcie. Może po prostu nasz szarak woli stare telewizorki CRT :D Bo aktualnie do takiego tv mam podłączonego PSX

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Ojć, racja przepraszam małe niedopatrzenie. Tak rzeczywiście, LCD nie jest najlepszym urządzeniem dla PSX zważywszy na jakośc wyświetlania obrazu. PSX pochodzi z 1994 roku , a w tamtych czasach mogły się pojawić tylko protoplasty LCD, albo wcale ich nie było :P

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

ciekłokrystaliczne już wtedy były ale największy rozmiar jaki można było osiągnąć to było (nie pamiętam już dokładnie) ale coś ok 17 cali, tak czy owak "w domu królował" CRT i z myślą o tym odbiorniku był robiony poczciwy PSX jak i pozostałe konsole, nawet jak miały "sposobność" pod monitor (dreamcast) to głównym ekranem jednak był kineskop tv.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ