Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Epsxe 1.7 czarny ekran przy włączaniu gier.

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Pipowski
-#
Posty: 3
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 13:08

Epsxe 1.7 czarny ekran przy włączaniu gier.

Post autor: Pipowski »

problem jest następujący gdy włączam grę pokazuje mi się czarny ekran i to wszystko, zacina się.Nie wiem co robić już kiedyś używałem tego emulatora i wszystko działało prawidłowo.

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/konfiguracja-epsxe-170-shadery-vt2971.htm
W ten sposób mam skonfigurowany emulator

xzer0

Post autor: xzer0 »

Zauważyłeś że do odpowiednich kart graficznych jest odpowiedni plugin. Kombinuj nic nie stracisz. Ja zawsze ustawiam na nice i już.

Pipowski
-#
Posty: 3
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 13:08

Post autor: Pipowski »

Spróbowałem już z 10 pluginów i nadal mam czarny ekran.
Może to być związane że posiadałem wcześniej ePSXe'a do multi?
A tak poza tym jakby ktoś znał jakieś pluginy do karty graficznej GeForce 8600 GT
to prosiłbym o podanie. :3

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dla kart z rodziny nVIDIA GeForce, stosujemy pluginy z obsługą OpenGL. Dla wersji emulatora 1.7.0 będzie to, np. "Pete's OpenGL Driver 1.77" lub "Pete's OpenGL2 Driver 2.9" (szczególnie polecam ten drugi, w którym dodatkowo można zastosować shadery). Sprawa twojego problemu, hmmm... czy występuje on przy każdej grze, którą chcesz uruchomić, czy to jest tylko jedna gra, z którą masz problem? Podaj więcej szczegółów, rodzaj rozszerzenia obrazu (iso, bin/cue, mdf/mds itd.) Spróbuj również usunąć wszelkie pozostałości w rejestrze po poprzedniej wersji emulatora.

Usuń najpierw z dysku emulator, który posiadasz (wszystkie epsxe jakie znajdują się zainstalowane na dysku). Następnie przejdź do "Star/Uruchom", wpisujesz "regedit", przejdź do zakładki "HKEY_CURRENT_USER" następnie do "Software", znajdź klucz "epsxe" i usuń go. Dzięki temu pozbędziesz się wszelkich ustawień emulatora zapamiętanych przez system (być może poprzednia wersja, a dokładnie jej ustawienia, blokują ci obecny emulator). Później tylko zainstaluj na nowo emu ePSXe 1.7.0, skonfiguruj i opisz nam sytuacje, czy coś się zmieniło.

Pipowski
-#
Posty: 3
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 13:08

Post autor: Pipowski »

Dzięki Drakson rzeczywiście musiałem usunąć stare ustawienia teraz mi już wszystko działa prawidłowo.

Neavy
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 15 cze, 2014 03:49

Post autor: Neavy »

Niestety mi to nie pomogło . Pobrałem najnowszą wersję programu ( 1.0.9 ) i mimo usunięcia rejestru i ponownej konfiguracji nadal nie umiem odpalić gry . Sprawdzałem czy umiem odpalić bios i działa , nie wiem czy ma to jakieś znaczenie . Czy posiadanie innej karty niż nVIDIA GeForce może mieć jakiś wpływ na to czy emulator działa/nie działa ?
Dziś męczyłem się z tym chyba 4 godziny i nic - nadal nie działa !

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Sprawdzaj emulator na kilku grach i na różnych pluginach graficznych, gry najlepiej w formacie bin, gry oczywiście odpalasz przez "run iso"
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

ODPOWIEDZ