Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Czarno-białe gry

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Krrabon
-#
Posty: 31
Rejestracja: pt 07 wrz, 2012 20:06
Kontakt:

Czarno-białe gry

Post autor: Krrabon »

Na moim PSX dość dużo gier (takie jak Klonoa, Tony Hawks 4 albo Lego Island) uruchamia się bez zarzutu, lecz są czarno-białe, co jest trochę denerwujące. Lecz nie ze wszystkimi grami tak jest, bo przykładowo Worms Armageddon czy choćby Bugs Bunny są normalnie w kolorze. Dodam że gdy konsolka się włącza intro jest w kolorze. Model mojej konsolki niżej podany.
PS2 Slim SCPH-75004 & PS1 SCPH-7502

xzer0

Post autor: xzer0 »

Kup kabel RGB, albo zrób color mix. Dam ci prosty schemat.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Albo pobierz region change (taka płyta, działająca na zasadzie SWAPa) :)
hasło do moich uploadów: 1234

Krrabon
-#
Posty: 31
Rejestracja: pt 07 wrz, 2012 20:06
Kontakt:

Post autor: Krrabon »

xzer0, chodzi o taki kabel? http://allegro.pl/kabel-euro-rgb-do-tv- ... 40793.html Jeśli chodzi o tego color mixa, to spróbuje w ostateczny sposób, gdy wszystko inne zawiedzie.

ExGamer, jeśli możesz, to podasz skąd takowego Region Change'a zdobędę?

Zauważyłem że tylko gry NTSC uruchamiają się czarno-białe, te w PAL są normalnie kolorowe. Zaraz spróbuje podłączyć PSXa do innego TV

EDIT:
Temat można zamknąć, użyłem Import Playera i jest wszystko w porządku! :D
Ostatnio zmieniony ndz 09 wrz, 2012 07:51 przez Krrabon, łącznie zmieniany 1 raz.
PS2 Slim SCPH-75004 & PS1 SCPH-7502

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Krrabon, Region Change to inna nazwa Import Playera. Ale jeśli sobie poradziłeś to ok. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Zablokowany