Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Mój pierwszy PSOne... :)

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

piotros
-#
Posty: 24
Rejestracja: pt 17 sie, 2012 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Mój pierwszy PSOne... :)

Post autor: piotros »

Dzisiaj przyszła do mnie kolejna konsola... Tym razem PSOne... :)

Przyznam się, że pierwszy raz w życiu zobaczyłem PSOne i zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie... :) Jest niewiele mniejsza od PS2 Slim i ma naprawdę ładny wygląd... :)

Jedyny mankament jaki na razie odkryłem, to to, że nie da się włożyć bezpośrednio nadajnika od bezprzewodowego pada Logitech'a z PS2. :( Ale po użyciu przedłużacza do pada wszystko działa jak należy... :)

W skład zestawu wchodzi:
  • konsola PSOne SCPH-102C z chip'em,
  • karta pamięci Sony 1MB (model SCPH-1020),
  • pad cyfrowy Sony (model SCPH-1080),
  • analogowy Sony DualShock (model SCPH-110),
  • zasilacz Sony (model SCPH-114),
  • kabel TV firmy Sony,
  • oryginalne pudełko (trochę uszkodzone).
PS1, PS2, PS3, PSP i PSV

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Psone wymiata ;-) widzę że ta legendarna konsola ma się dobrze skoro dalej jest w obrocie ;-)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Tak, świetna konsola i wyszła na nią masa świetnych gierek, do których wracamy nawet teraz :). Najlepsze jest to, że nie trzeba przerabiać konsoli po to by grać na piratach! :D

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Magia Ps...tyle zarwanych nocy...ech... :-). Mam szaraka i chyba nigdy go nie sprzedam-wartość sentymentalna :-P.Takich emocji jak grałem w SH,zabawy jaką miałem z legendarną serią Crash lub Spyro nie znajduje już w żadnych grach.Dlatego uwielbiam usiąść przed TV,włączyć PS i śmigać do rana :-D

ODPOWIEDZ