Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

ePSXe 1.7.0 a problem z Soul Edge

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
PanGracz1995
-#
Posty: 23
Rejestracja: wt 02 kwie, 2013 21:49
Lokalizacja: Krapkowice

ePSXe 1.7.0 a problem z Soul Edge

Post autor: PanGracz1995 »

Witam otóż zgłaszam się z takim problemem że przed ukończeniem epizodów jakąkolwiek postacią w trybie Edge Master Mode w grze Soul Edge wyskakuję błąd przy walce z SoulEdge na emulatorze ePSXe 1.7.0. Może wiedział by ktoś o co chodzi ? bo grę sobie dziś pobrałem żeby sobie przypomnieć tamte czasy jak się pykało w Soul Edge z poczciwego szaraczka no ale nieźle się tym rozczarowałem żebym nie miał możliwości sobie zrobić całej gry (poodkrywać od każdej postaci wszystkie bronie) , pokażę wam screena na czym wogóle problem polega


Obrazek


Potwierdzam że w trybie Arcade Mode nie pojawia się taki błąd przy walce z SoulEdge
Jeśli jest ktoś chętny do pogrania w Tekken 6 Online na PS3 to proszę pisać na prywatnej wiadomości , mój PSN to: HakuNinja

ODPOWIEDZ