Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

jak przerobić psx

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

GREG1204
-#
Posty: 62
Rejestracja: pt 25 sty, 2013 15:45
Lokalizacja: Zkądś

jak przerobić psx

Post autor: GREG1204 »

tak jak w tytule wiem że trzeba chipa lutować do płyty głownej tylko że nie wiem gdzie kupić takiego chipa i nie wiem jak go zamontować pomoże ktoś

Gomuł
-#
Posty: 34
Rejestracja: czw 05 sty, 2012 18:25

Post autor: Gomuł »

Odpuść sobie. Skoro nie wiesz jak zamontować chipa to za cienki bolek jesteś na takie rzeczy. Chipa kupujesz na allegro (jak jeszcze są), potrzebujesz jeszcze lutownicy z małym grotem, cyny, odsysacza, topnika. Szukasz schematu do twojego playstation (sprzedawca chipa powinien podać całą paczkę schematów do jego chipów). Lutujesz kabelki do chipa, a kabelki do punktów na płycie głównej. Przed polutowaniem nałóż trochę topnika i nakładasz trochę cyny na rozgrzany grot i przykładasz do punktu. Proste, ale nie poradzisz sobie. Jeżeli masz ps one to tym bardziej. Je się trochę ciężej przerabia.

GREG1204
-#
Posty: 62
Rejestracja: pt 25 sty, 2013 15:45
Lokalizacja: Zkądś

Post autor: GREG1204 »


ODPOWIEDZ