Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

ePSXe brak płynności i gorszy obraz

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Krychu
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:45

ePSXe brak płynności i gorszy obraz

Post autor: Krychu »

Dziwna sprawa, rok temu na tym samym komputerze gry emulowane śmigały bez problemu. Teraz nie ma takiej płynności, a i grafika gorsza. Od wczoraj się z tym bawię i brak porządanego efektu. Sprzęt już leciwy ale kiedyś nie sprawiał problemów przy emulacji, procesor P4 2.4, 1.50 GB RAM, karta graficzna zintegrowana na płycie - to ma duże znaczenie w przypadku ePSXe czy nie? Ten temat mi nie pomógł http://swiatpsx.pl/konfiguracja-epsxe-1 ... vt2971.htm próbowałem różnych ustawień video i nadal lipa. Jakieś pomysły? Chyba na dniach skuszę się na format, bo już mam tego dość...

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Witaj
Czy nadal masz ePSXe skonfigurowany jak rok temu ?
Może sciągnij nowszą wersje i skonfiguruj wdg poradnika do nowszej wersji.
Tamten poradnik jest do starej wersji.
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ