Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Kabel RGB

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

White
-#
Posty: 15
Rejestracja: czw 09 maja, 2013 15:57

Kabel RGB

Post autor: White »

Problem jest taki, że gry NTSC są czarno-białe, domyślam się, że muszę zaopatrzyć się w kabel RGB, nie znam się na tym, ale zastanawia mnie to, czy w tym kablu RGB chodzi tylko o to, że wejście euro posiada wszystkie ząbki. Aktualnie mam oryginalny kabel od PSXa z trzema wejściami, oraz przejściówkę euro VMC-91, która nie posiada wszystkich "ząbków". I teraz moje pytanie, czy aby był kolor w grach NTSC to muszę posiadać nowy kabel, w całości, taki jak są obecnie chociażby na allegro, czy też wystarczy zdobyć tę przejściówkę ze wszystkimi "ząbkami" ? Nie wiem czy z tym RGB chodzi tylko o to wejście euro, czy też o drugą stronę kabla, czyli to co wchodzi do konsoli, czy też o oba wejścia, czyli cały kabel.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Obojętnie jaka będzie przejściówka to i tak nie będzie kabel EURO/RGB. Kabel RGB ma więcej pinów we wtyczce którą wkładasz do ps1/ps2/ps3, musisz po prostu kupić kabel bez żadnych przejściówek. Jeżeli masz tv lcd to jeszcze lepszym wyjściem będzie kupno kabla component czyli taki z 5 chinchami, ale ten kabel chyba tylko działa z ps2/ps3.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

White
-#
Posty: 15
Rejestracja: czw 09 maja, 2013 15:57

Post autor: White »


ODPOWIEDZ