Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Zaczep płyt nie trzyma się tacki lasera

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

White
-#
Posty: 15
Rejestracja: czw 09 maja, 2013 15:57

Zaczep płyt nie trzyma się tacki lasera

Post autor: White »

Dziwny problem, kupiłem nową tackę, gdyż stara pękła, założyłem, lecz te zaczep na płytę nie trzyma się tacki, gdy chcę np wyjąć płytę to wychodzi razem z tym zaczepem.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Hm... Albo tacka jest nie wyrobiona, lub jak to określiłeś "zaczep" jest bardzo wyrobiony. No ale stawiam na to pierwsze. Co ja bym zrobił? Zaczep tę tackę do jakiegoś innego odtwarzacza, do którego można to zrobić, następnie powyjmuj i powkładaj płytę kilkukrotnie. Tacka się wyrobi, przez co nie będzie tak bardzo mocno trzymać płyty. Później zamontuj ją do konsoli i sprawdź czy dalej się to powtarza. Najprostsze sposoby są najlepsze :).

White
-#
Posty: 15
Rejestracja: czw 09 maja, 2013 15:57

Post autor: White »

Nie trzyma mocno płyty, problem jest taki, że ten "zaczep" czy kółko słabo trzyma się tacki, założę płytę i się do tego giba, nie chodzi równo. Dziwna sprawa

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Widocznie źle Cię zrozumiałem... Mógłbyś nakręcić jakiś filmik, aby wyjaśnić sprawę?

White
-#
Posty: 15
Rejestracja: czw 09 maja, 2013 15:57

Post autor: White »

Teraz nie za bardzo mam jak, ale wyjaśnię inaczej, mam dokładnie takie kółko http://ps1.pl/2013/02/25/kolko-tacka-la ... x-i-psone/ i problem polega na tym, że ten element, który trzyma płytę, gdzie są te kulki słabo trzyma się talerzyka, tego niżej. Zamontowałem to w laserze, wkładam płytę jest ok, lecz gdy ją wyjmuję to wychodzi razem z tym elementem z kulkami i wychodzi lekko, nie potrzeba siły, po prostu słabo się trzyma

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No to najnormalniej świecie wg. mnie kupiłeś uszkodzoną tackę.

White
-#
Posty: 15
Rejestracja: czw 09 maja, 2013 15:57

Post autor: White »

Może tak być, nie wygląda aby tam było coś połamane, może po prostu szajskie kółko . Zastanawiam się czy może nie przykleić tego klejem do talerzyka.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Z doświadczenia wiem, że to i tak nie pomaga, lecz u mnie sytuacja była bardziej skomplikowana niż u Ciebie, bo ja często miałem podłamane. No jeśli chcesz, to podklej, ale wątpię, aby to pomogło.

White
-#
Posty: 15
Rejestracja: czw 09 maja, 2013 15:57

Post autor: White »

Napisałem do sprzedawcy że lipna jest niech wysyła drugą, zobaczymy.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No to powodzenia życzę. Choć ze sprzedawcami, to różnie bywa. Pewnie będzie pisał, że przed wysłaniem była sprawdzana i nie ma możliwości zwrotu, lecz możesz się z nim targować. :)

White
-#
Posty: 15
Rejestracja: czw 09 maja, 2013 15:57

Post autor: White »

Zakupiłem taką, http://allegro.pl/kolko-lasera-psx-i3356355257.html jak nie będzie chciał wymienić to kupię tę http://allegro.pl/nowe-kolko-tacka-lase ... 70434.html Ta druga wygląda chyba trochę inaczej, ale ciężko stwierdzić po zdjęciu. Może jest solidniejsza ?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Różnicy to nie robi, przekonasz się dopiero po zakupie.

ODPOWIEDZ