Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Pomysł na "zawody"

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Pomysł na "zawody"

Post autor: Damian421 »

Witam wszystkich,
Mam pewien pomysł by zorganizować coś w stylu zawodów w jakąś grę w celu dobrej zabawy poprzez rywalizację.
Zasada byłaby prosta, wybralibyśmy jakąś grę (ja osobiście jestem za jakimiś wyścigami np. Colin McRae Rally 2.0) i zrobilibyśmy sobie jakiś wyścig na czas. Byłby na to jakiś okres czasu (chyba najlepszy byłby cały tydzień) i wrzucalibyśmy na post swoje zdjęcia z czasami, po czym wyłanialibyśmy zwycięzce. Gdyby zebrało się kilka osób można by zrobić coś w stylu ligi i zacząć się ścigać w miarę systematycznie. Może gdyby była jakaś grupka ludzi, administracja złożyłaby jakąś ofertę nagrody albo można by było robić opłatę wejściową i za to kupować nagrodę dla zwycięzcy ale na początku nie myślę o nagrodach tylko o dobrej zabawie w gronie maniaków PS1.

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania napisz w tym poście.

Mam nadzieję, że zbierze się kilka osób. Was nic to nie kosztuję a wasze szaraczki pewnie ucieszyłyby się z tego, że znowu są używane ;)

Zastanów się, gdzie w końcu ma znajdować się twój temat, obecnie jest w dwóch różnych działach.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pn 20 sty, 2014 10:37 przez Damian421, łącznie zmieniany 1 raz.

Radzio124
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 14 lut, 2010 18:51

Post autor: Radzio124 »

Moim zdaniem to świetny pomysł. Takie multi na szaraczku :-o Zgłaszam swoją kandydaturę.

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Kiedyś organizowałem konkurs z crash team racing. Nagrodą był s vip i 2x vip. Zainteresowanie niemal zerowe. 3 osoby. Z chęcią bym się pościgał w gran turismo 2. Mój stary konkurs >>>

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/konkurs-wygraj-super-vipa-vt7291.htm
Ostatnio zmieniony ndz 19 sty, 2014 19:05 przez xzer0, łącznie zmieniany 1 raz.

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

można i w Gran Turismo 2
na razie chciałem zobaczyć czy byłby ktoś chętny
pamiętam ten konkurs ;) wiem, że nie było wielu chętnych no ale może teraz będzie lepiej
trzeba próbować z innymi grami. Może akurat się uda :D

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Ja mogę zagrać z wielką chęcią.Co myślicie o Moh jak dobrze pamiętam on też był online.

EDIT:
A wam o takie zawody chodzi myślałem że chcecie zawody online przez emulator.Ale na to też się pisze niech będzie

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony pn 20 sty, 2014 10:32 przez torencik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek[/URL]

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Trzeba by zrobić turniej. Dam przykład. W tygodniu robimy jedną trasę, za którą dostajemy punkty za zajęte miejsce. Mamy tydzień na zrobienie wyniku i przechodzimy do następnej. W czasie tego tygodnia można poprawiać wynik. Samochód będzie oczywiście seryjny i łatwo dostępny. Może 1 trasa - 1 samochód? Zmieniało by się trochę. Jednym autem całe mistrzostwa to trochę monotonne. Dowodem będzie filmik nagrany od menu settings w celu weryfikacji czy auto jest seryjne po metę. Film wrzucamy na yt. Co wy na to? Tylko trzeba dać grube ogłoszenie 3 tyg wcześniej żeby ludzie zobaczyli.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No właśnie napisałem regulamin turnieju. Zostanie on ogłoszony wieczorem. Z tym, że turniej chciałem rozpocząć już jutro.

Co do nagrywania filmiku - na emulatorze jak najbardziej, lecz jeśli chodzi o granie na konsoli, to może być to nieco trudne :).

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Wiem wiem chłopaki
ja miałem już pewien plan tylko najpierw chciałem zebrać parę osób i wtedy wejść w szczegóły.
W Gran Turismo 2 będzie o tyle trudniej że mało tras jest odblokowanych na starcie a kodów na trasy chyba nie ma.
Łatwiej by było w Colin-ie bo tam wybiera się trasę i samochód i nie da się tuningować samochodów no ale Gran Turismo też może być.
Chciałem po prostu zebrać grupkę ludzi która chciałaby się ścigać. Oczywiście turnieje byłyby organizowane i robiłbym punktację i później na koniec turnieju wszystko by się sumowało i wyłaniało zwycięzce.
A i jeszcze co do tych filmików to na konsoli może być to lekko kłopotliwe :/

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Wydaje mi się, że najodpowiedniejszy będzie Colin, a co do filmików to ciężko było by tym co używają szaraka. Screen byłby chyba dobrym rozwiązaniem.
Obrazek

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

GT2, w razie co można przygotować odpowiedni save 100%. Na szaraku są chyba programy do przerzucania tego. W demach coś takiego było. Ja save wgrywałem na psxową kartę przez ps2. Multum samochodów, niezłe trasy i jazda. Tylko GT2. Screen w tych grach niczego nie pokaże. Albo f1 championship 2000.

Radzio124
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 14 lut, 2010 18:51

Post autor: Radzio124 »

Ja osobiście mogę startować i w Colin'a i GT2 tylko z tym drugim to nie wiem co miałeś na myśli z przenoszeniem save'ów. W jaki sposób miałbym ten save przenieść z PC na kartę pamięci??

A co do screenów to fakt umożliwiają cheat'owanie. Ale byłbym za tym żeby zaufać uczestnikom. A w ramach kontrolowania można np. w drugiej rundzie kazać jednej kub dwóm przypadkowym lub"podejrzanym" osobom zrobić nagranie z następnej rundy.

I przykładowo jeśli ktoś wygrał pierwszą rundę, ale zarząd ma podejrzenie że uczestnik mógł używać niedozwolonych "metod" to na następnej rundzie musi ten uczestnik wysłać nagranie przejazdu. I nawet jeśli faktycznie oszukiwał w pierwszej rundzie to w drugiej będzie jednego cheat'era mniej.

I w takim razie problem nagrywania powtórek: no to normalnie posiadacze szaraczków muszą wysłać tylko screen'a, ale jeśli zarząd wytypuje "uczestnika" do wysłania nagrania wtedy myślę że dla nikogo nie będzie problemu wystartować jednorazowo na emulatorze

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

do przerzucania save z kompa na memorce psx polecam programik pocketstation transfer tool, banalny w obsludze (zadne majstrowanie w hex edytorze itp) zwyczajnie kopujesz save do folderu wpisujesz go na liste w zalaczonym pliku, nagrywasz na plyte i w konsoli zgrywasz na karte. Autor zrobil to dla pocket station ale sam przetestowalem i dziala ze zwyklymi save i memorkami (ogolnie niedlugo wrzuce na serwer ten program i go tu wrzuce na forum)
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Radzio124
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 14 lut, 2010 18:51

Post autor: Radzio124 »

spoko thx

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Cześć wszystkim, co byście powiedzieli na to żeby w wakacje znowu zrobić turniej CMR2??
Jeśli są jacyś chętni proszę pisać komentarze w tym poście.
Jeżeli macie jakieś pomysły napiszcie go też w komentarzu. Wszystko zostanie rozpatrzona tak by turniej odbywał się sprawnie i przyjemnie.

Gomuł
-#
Posty: 34
Rejestracja: czw 05 sty, 2012 18:25

Post autor: Gomuł »

Jak dla mnie tylko Gran Turismo. W CMR nie umiem grać.

ODPOWIEDZ