sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Jak uruchomić tryb Stealth w PSXie?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Jak uruchomić tryb Stealth w PSXie?

Post autor: Quake96 »

Siemanko :)

Dawno na forum mnie nie było... Większość z was na pewno mnie pamięta, a Ci którzy mnie jeszcze nie znają na pewno będą mieli okazję poznać :P

No ale do rzeczy... Mam problem z odpaleniem Dino Crisis w NTSC-U/C. Gra po napisach "This game contains... bla bla bla" wywala mi ten słynny ekran pisany krzaczkiem, który informuje iż konsola jest przerobiona i gra dalej nie ruszy.

Wiem, że wystarczy spatchować grę, ale ja nie będę marnował nowej płyty, gdy mam już gotową. I wiem też, że moja konsola posiada funkcję stealth i da się odpalić DC. Skąd? Ano raz udało mi się odpalić tę kopię DC i nawet chwilę pograć, tylko za cholerę nie wiem jak to zrobiłem :mrgreen: Wiem tyle, że kombinowałem coś z resetowaniem dwa razy itd. ale potem już to nie działało :evil:

Także szukam info jakim sposobem włączyć stealth w chipie. Jedni podają że trzeba trzymać reset przez 5 sekund, inni że 2x zresetować, a mnie ani to ani to coś działać nie chciało, choć raz jakimś cudem grę odpaliłem :zalamany:
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Serio nikt nie wie?? :C
SCEE™

Grzechu219
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 01 sty, 2014 21:48

Post autor: Grzechu219 »

Z tego co sie orientuje wszystko zalezy od romu jaki zaszyty jest w mod chipie.Tryb stealth uruchamia sie automatycznie jezeli akurat rom zawiera taka funkcje.

Ps przytrzymanie resetu na 5 sekund powoduje wylaczenie modchipa.

ODPOWIEDZ